Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon

Miejscówka 384 - Biesowo

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: warmińsko - mazurskie - Biesowo nad jeź. Tejstymy 

Dojazd: jadąc z Biskupca na Bartoszyce po ok 10km dojeżdżamy do Biesowa, mijamy Biesowo i po ok 1km skręcamy w lewo w polna drogę, po 200-300 m dojeżdżamy do miejsca piknikowego - dokładny namiar do w/w zjazdu to 53°56'24.0"N 20°53'13.2"E. 

Jeziorko niezwykle czyste, głębokie i...z rybą :), Płocie 0.5 kg to norma, Lin również, oprócz tego przepiękne b.duże krasnopiórki. Okolica cicha, spokojna, oddalona od wioski ok. 1km, jako ciekawostkę dodam, że Biesowo było wielokrotnie w czołówce najczystszych wiosek mazurskich - no i słynny teren kościoła z parkiem dla mieszkańców. Nie będę wam tego placu opisywał ani nawet fotek wklejał ..to po prostu trzeba pojechać...i zobaczyć 

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Polska


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy