Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - Stenaline 03.04-30.04 Sebastian

Miejscówka 382 - Uścimów

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: Jezioro Maśluchowskie na pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim. Jezioro niezbyt duże, częściowo dzikie, podobno biorą ryby (nie łowię). Wokół jeziora jest kilka "balkonów" dla rybaków.

W zasadzie kaałem wąskiej plaży 20-30 metrów. Woda płytka w odległości 20-30m od brzegu, potem zaczyna się głęboka. Podobno do około 10 m.

Plaża, tak jak napisałem - niezbyt duża. Obok plaży ogrodzone pole namiotowe. Chyba gminne, albo sołeckie. Bezpłatne. Niestety - żadnych mediów - poza możliwością zrzucenia szarej wody w wykopany dołek i chemii też w dołek, ale dalej - w lasku. Miejsce częściowo zacienione.

Niezbyt ludne miejsce, przyjeżdżają miejscowi żeby się wykąpać oraz mieszkańcy okolicznych miasteczek - Łęczna, Ostrów Lubelski, etc. Najczęściej - rano przyjazd, wieczorem wyjazd. Byliśmy jedynym kamperem w ostatni weekend. POza nami - tylko namioty. W wiosce jest sklep (nawet ze dwa), kościół. Od gospodarzy można wziąć wodę.

Opinie (1)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


  • Agnieszka
    2019-05-05 17:58:44
    Przyjemne miejsce do wypoczynku na 2,3 dni .Brak mediów wiec korzystaliśmy z własnych zasobów. Poza tym dobry podjazd i bliskie zaopatrzenie z okolicznych sklepów.Ładne miejsce do spacerowania po okolicach a przed wszystkim brak tłumów.

Informacje

adres

Polska


ReklamaBaner K4 - Ubezpieczenia 08.04-30.04 Sebastian

Kempingi w okolicy