Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - fajny kamper 14.01-31.01 Sebastian

Miejscówka 381 - Mechelinki

Polska Polska
aktualizacja: 16 kwietnia 2017 3852

Opis miejscówki

Położenie: jest to wielki parking przy samej plaźy, Toyki, podłoże bardzo stabilne - pielęgnowana koszona trawa...zaraz obok wczesnie rano moźna kupić od rybaków świerzą rybkę, parę metrów od parkingu mały sklepik z świerzym pieczywem, piwkiem i innymi drobiazgami.

Od poniedziałku do piątku w dzień od 9 do 18 godziny 10 złotych - noc za free weekend teź free , opłata w automacie. Jest to w zatoce Puckiej w Mechelinki.

Aktualizacja: Polecam port Mechelinki super miejsce spokój i cisza, no i rybkę można kupić od rybaka (cena ok 5zł-kg) Jadąc autostradą A1 na niektórych parkingach są prysznice, naprawdę na światowym poziomie natomiast ścieków nie ma gdzie wylać. Co ciekawe na pięć pytanych wszyscy odpowiadali: a za płot nie można, albo ;lej pan w krzaki. tragedia!!!!!!! wylaliśmy na stacji do wc.

UWAGA : KWIECIEŃ 2017 NA PARKINGU KOŃCOWYM PRACE BUDOWLANE 

Opinie (1)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


  • Campermajster
    2019-07-17 09:26:32
    Miescowka nieaktualna teren budowy

Informacje

adres

Polska


ReklamaK4 - wypozyczalnie kamperow

Kempingi w okolicy