Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Miejscówka 379 - Malerzowice Wielkie

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: zaledwie 18km za Nysą wieś Malerzowice Wielkie blisko Niemodlina i autostrady A4 znajdują się zbiorniki kopalniane z łagodnym zejściem do wody i piaszczystą plażą która ma około 60m szerokości, temperatura wody 26 st przezroczystość na 4m dno piaszczyste.

Dojazd: z asfaltu bezpośrednio nad zbiornik miejsce dla 30-40 kamperów nie polecam wjazdu na piasek można tam zostać. W dzień miejsce tłumnie oblegane wieczorem spokojne 2-3 auta 2 namioty. Brak opłat, brak toalet, brak koszów na śmieci.

Opinie (1)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


  • Marek
    2020-03-30 11:24:40
    30.03.2020. Niestety wszystko jest już tam wykupione, ogrodzone i niedostępne. Objechałem dookoła i do wody nawet nie można się zbliżyć.

Informacje

adres

Polska


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy