Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Miejscówka 374 - Kraków - parking

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: dodaję bo to prawie idealna miejscówka do zwiedzania Krakowa. Parking na ul. Dajwór, właściwie dwa parkingi po przeciwnych stronach ulicy. Skasowali mnie za noc 35 zł ale środek miasta i w nocy cisza jak w lesie, śpi się idealnie.

Jest możliwość dogadania się co do prądu, o wodę nie pytałem, obsługa jest chętna do współpracy .

Zaleta to bliskość rynku, 2 przystanki tramwajem jak ktoś lubi tramwaje ale bilety dla rodziny droższe od taxi. 11 PLN na rynek albo 10 min spacerek.

Pokręciłem się po okolicy i nic lepszego tam nie znalazłem, wszystko sporo dalej i niezabezpieczone a fajnie w nocy się na rynku baluje mając świadomość, że kamper pod opieką.

Opinie (2)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


  • Aithne
    2017-06-23 23:16:34
    Parking odwiedzony 21-22.06.2017. Niestety, ceny są już nieaktualne: doba kosztuje 50 zł dla samochodów osobowych, a za kampera (raczej z tych mniejszych, poniżej 3,5 tony, na prawku B) policzyli nam 70 zł. Obsługa rzeczywiście bardzo miła, parking świetnie położony (centrum Kazimierza!), ale stawka, jak na mnie straszna - prawie 2x więcej niż w takiej Sewilli czy Kordobie...
  • TKJ
    2017-09-03 15:09:04
    Byłem na koniec wakacji 2017, niestety ceny się zmieniły. W poprzednich latach z informacji na forach było rzeczywiście taniej. W tym roku cena za auto + przyczepa wyjściowo 50+50 zł po małych negocjacjach udało się zejść na 80zł za zestaw (w porównaniu do pozostałych lokalizacji w Krakowie jest to i tak tanio - niestety). Co do samego miejsca to jest kilka zalet czyli zostawiasz pojazd w spokojnym bezpiecznym miejscu, jesteś w centrum w samym Kazimierzu obok Wawel i Sukiennice można powiedzieć, że bliżej się nie da na samym parkingu WC typu TOI TOI i nic więcej. Ogólnie szkoda, że w Krakowie nie ma więcej miejscówek, w których można by spokojnie i tanio stanąć ...

Informacje

adres

Polska


ReklamaBaner K4 - Ubezpieczenia 08.04-30.04 Sebastian

Kempingi w okolicy