Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Miejscówka 360 - Tarnobrzeg

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: Tarnobrzeg, miejsce nad samym jeziorem przy plaży miejskiej.

Dojazd: drogą asfaltową, piaszczysta plaża, baaardzo czysta woda, można się kąpać.

Wjazd teoretycznie płatny 6 PLN, jednak my byliśmy po 19.00 i już nikt opłat nie pobierał. Wieczorem zapukała do drzwi Policja, spytała jak długo będziemy stać, czy wszystko OK, pożyczyli spokojnej nocy i pojechali. Miejsce godne polecenia, piaszczysta plaża i naprawdę bardzo, ale to bardzo czysta woda. 

Opinie (2)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


  • Tomasz z Mielca
    2018-07-05 13:55:30
    Jako niedaleki mieszkaniec, zostaje mi tylko potwierdzić. Woda jedna z najczystszych w Polsce I kl. czystości. Sam jestem bardzo częstym gościem nad jeziorem
  • spider
    2020-06-16 10:49:20
    Wszystkie drogi do jeziora zamknięte. Zakaz wstępu nawet na piechotę. Straż miejska wygania i tłumaczy, że całość zalewu to teren budowy i tak będzie przez rok. Podejrzewam, że raczej taka prewencja przed Covid bo nie widziałem, żeby coś było remontowane.

Informacje

adres

Polska


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy