Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon

Miejscówka 352 - jezioro Turawskie

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: znaleźliśmy fajną miejscówkę za free nad Jeziorem Turawskim.

Dojazd: Jedziemy z Krasiejewa przez Ozimek do miejscowości Szczedrzyk. Po końcowej tabicy miejscowości jeszcz kilkaset metrów,aż zobaczymy po lewej stronie dużą tablice reklamową (Ośrodki Szkoleniowo Wypoczynkowe). Tutaj skręcamy w prawo i po 100m asfaltu wjeżdżamy na betonówkę, która zaprowadzi nas do samego jeziora,gdzie jest mała plaża i kilka aut może stanąć. Jeżeli skręcimy przed wjazdem na plażę w prawo,to po 50m mamy,na lewo pole namiotowe, po prawej pole carawaningowe, ze skrzynkami do prądu. Tutaj też na górce jest WC i prysznice. Niestety wszystko nieczynne od lat. 

Jest to podobno teren znajdującej się nieopodal restauracji i ośrodka JOWISZ,ale narazie nic tu się nie robią i nikt się niczym nie interesuje. Dziko i żadnych mediów. Cały las jest naszpilkowany domkami kempingowymi i ośrodkami,o barach i knajpach nie wspomnę. Prz samej plaży sympatyczny człowiek prowadzi szkółkę winsurfingu i kitesurfingu, prądu nam użyczył i pozwolił stanąć na jego ziemi, żeby nikt się nie czepiał. 

Kawałeczek przez las rowerem (2260 m) jest J.Średnie, małe urokliwe, zagospodarowane za środki uni, z darmową toaletą i wodą. Również tutaj (przy J. Średnim) pole kempingowe z łazienkami (pamiętają odległe czasy) ale płatne -2 os + kamper + prąd - 40 zł.

50.709578 18.126299 wg.goglemaps 

Opinie (2)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


  • Drakon
    2022-06-09 22:15:10
    Stary wpis, już wszystko się zmieniło!
  • Aleksandra
    2022-06-13 21:29:40
    Drakon a jak jest teraz w tamtej okolicy?

Informacje

adres

Polska


Reklama2021 Baner K4 Prenumerata

Kempingi w okolicy