Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - fajny kamper 14.01-31.01 Sebastian

Miejscówka 352 - jezioro Turawskie

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016 6413

Opis miejscówki

Położenie: znaleźliśmy fajną miejscówkę za free nad Jeziorem Turawskim.

Dojazd: Jedziemy z Krasiejewa przez Ozimek do miejscowości Szczedrzyk. Po końcowej tabicy miejscowości jeszcz kilkaset metrów,aż zobaczymy po lewej stronie dużą tablice reklamową (Ośrodki Szkoleniowo Wypoczynkowe). Tutaj skręcamy w prawo i po 100m asfaltu wjeżdżamy na betonówkę, która zaprowadzi nas do samego jeziora,gdzie jest mała plaża i kilka aut może stanąć. Jeżeli skręcimy przed wjazdem na plażę w prawo,to po 50m mamy,na lewo pole namiotowe, po prawej pole carawaningowe, ze skrzynkami do prądu. Tutaj też na górce jest WC i prysznice. Niestety wszystko nieczynne od lat. 

Jest to podobno teren znajdującej się nieopodal restauracji i ośrodka JOWISZ,ale narazie nic tu się nie robią i nikt się niczym nie interesuje. Dziko i żadnych mediów. Cały las jest naszpilkowany domkami kempingowymi i ośrodkami,o barach i knajpach nie wspomnę. Prz samej plaży sympatyczny człowiek prowadzi szkółkę winsurfingu i kitesurfingu, prądu nam użyczył i pozwolił stanąć na jego ziemi, żeby nikt się nie czepiał. 

Kawałeczek przez las rowerem (2260 m) jest J.Średnie, małe urokliwe, zagospodarowane za środki uni, z darmową toaletą i wodą. Również tutaj (przy J. Średnim) pole kempingowe z łazienkami (pamiętają odległe czasy) ale płatne -2 os + kamper + prąd - 40 zł.

50.709578 18.126299 wg.goglemaps 

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Polska


Reklama2021 Baner K4 Prenumerata

Kempingi w okolicy