Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - polboat 08.07-21.07 Sebastian

Miejscówka 350 - Szkotowo

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: Chciałem zgłosić fajne miejsce zupełnie za darmo w miejscowości Szkotowo koło Nidzicy(warmińsko-mazurskie) nad jeziorem szkotowskim. Miejsce nad samym jeziorem na ziemi gminnej dlatego nikt nie pobiera opłat a jest tam duża plaża,piaszczysta, bardzo czysta woda.

Jest wypożyczalnia sprzętu wodnego - kajak 10 zł za godzinę, rower 4 osoby 20 zł - oraz punkt gastronomiczny. Na polu jest ujęcie wody pitnej oraz prąd ale nie zawsze czynny, nie wiem jak będzie w tym sezonie.Jest tam dużo miejsca ale w ciepłe dni jest sporo ludzi.

Byłem tam swoim kamperem tydzień temu i jest za darmo jak od lat.Gorąco polecam zwłaszcza rodzinom z dziećmi bo jest płytko i czysto. Polecił: Waldek z Działdowa.

Opinie (1)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


  • Diana
    2019-07-22 17:46:52
    Miłe miejsce. Plaża faktycznie idealna dla dzieci (niestety ludzie bardzo brudzą, na plaży nie na polu.) na miejscu tojki, miesce do nabrania wody, mała gastronomia w typie fast food, lody, piwko. 15 min spacerkiem sklep. No i zupelnie za darmo

Informacje

adres

Polska


ReklamaK4 - Mugga 2024 01.07-31.07 Sebastian

Kempingi w okolicy