Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Camper Caravan Show 22.08-02.10 Sebastian

Miejscówka 349 - Pobondzie

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: od ubiegłego roku na suwalszczyźnie jest kolejna miejscówka dla kamperów: 4 stanowiska z możliwością podłączenia prądu, nad jeziorem, toalety (bez pryszniców) kuchnia, boisko do siatkówki i zjeżdżalnia wodna. Na razie wszystko jest za darmo.

Aktualizacja:Miejscówka piękna nad jeziorem, cisza, spokój...szkoda tylko że we władaniu zadufanych w sobie i aroganckich gospodarzy rodem z Gminy Rutka Tartak. Na wstępie zaznaczam, że nie jestem i nigdy nie byłem pieniaczem i generalnie mam gdzieś wszystko gdy jestem na urlopie. 11 sierpnia przemierzając otchłanie internetu natknąłem się na reklamę gminy Rutka Tartak. Byliśmy wtedy kamperem w okolicach Hajnówki. Decyzja ? kilka minut -jedziemy nad Pobondzie. Niecałe 300 km, ale co tam. Było pięknie aż do 13 sierpnia 2015. O 8 rano wyłączono "ten darmowy" prąd do kamperów i przyczep. Sądząc, że to awaria, zadzwoniłem do Gminy. Okazało się, że to nie awaria lecz zarzadzenie wójta ( na urlopie!!!). Wyprosiłem tel komórkowy wójta. Zadzwoniłem a jakże. W odpowiedzi usłyszałem, że bida i trzeba rzucić na tacę. Broń Boze nie pisać w tytule przelewu "za prąd", lecz darowizna na oświatę. No cóż nie dałem się zmusić do poświadczenia nieprawdy i zapłaciłem za en. elektryczną całe 10 zł. (kwit do wglądu). I to wszystko mówi Wójt przez telefon! Urzęduje już 5 kadencję. Ciekawe jak zaksięgowali te 10 zł bo inwestycja z dotacji UE i nie jest to proste.

Aktualizacja: Spędziłem tam z rodziną trzy dni w końcówce sierpnia. Miejsce cudowne, dostęp do grila, ubikacje, zadaszone stoły i ławy, boisko do siatkówki, w ciepłe dni uruchamiają zjeżdżalnie do wody dla dzieci, pomost z którego można łowić ryby. Z prądu korzystałem jedynie do ładowania telefonu i komputera bez żadnych problemów i opłat, nie podłączałem kampera. Przyjeżdża tam trochę miejscowych, kilka osób rozpoczynało spływ kajakowy w tym miejscu. Ogólnie dosyć spokojnie. Innych kamperów nie stwierdziłem. Pan obsługujący zjeżdżalnie potwierdza że podobnie jest  przez całe wakacje. Pływać można w rzece  - Szeszupa, niestety nie ma kąpieliska, przy brzegu głęboko dla dzieci. Miejsce godne polecenia.

Opinie (2)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


  • wlodo z CT
    2017-08-22 12:57:17
    Przetestowane 2017.08.22,obiekt dawno skończony,miejsc na osobówki z 20, kamperów na szutrze to i z 8 by weszło, miejscówka super, cicho i spokojnie, opis jak wyżej , wszystko pootwierane i sprawne, 230v/24/h, nikogo nie ma, ale kamera czuwa,polecam.
  • yur
    2018-10-30 22:32:32
    w Smolnikach dobre piwo

Informacje

adres

Polska


Reklama2021 Baner K4 Prenumerata

Kempingi w okolicy