ZOBACZ NA MAPIE

Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Miejscówka 349 - Pobondzie

  • aktualizacja: 14.10.2016, odsłon: 1590

Położenie: od ubiegłego roku na suwalszczyźnie jest kolejna miejscówka dla kamperów: 4 stanowiska z możliwością podłączenia prądu, nad jeziorem, toalety (bez pryszniców) kuchnia, boisko do siatkówki i zjeżdżalnia wodna. Na razie wszystko jest za darmo.

Aktualizacja:Miejscówka piękna nad jeziorem, cisza, spokój...szkoda tylko że we władaniu zadufanych w sobie i aroganckich gospodarzy rodem z Gminy Rutka Tartak. Na wstępie zaznaczam, że nie jestem i nigdy nie byłem pieniaczem i generalnie mam gdzieś wszystko gdy jestem na urlopie. 11 sierpnia przemierzając otchłanie internetu natknąłem się na reklamę gminy Rutka Tartak. Byliśmy wtedy kamperem w okolicach Hajnówki. Decyzja ? kilka minut -jedziemy nad Pobondzie. Niecałe 300 km, ale co tam. Było pięknie aż do 13 sierpnia 2015. O 8 rano wyłączono "ten darmowy" prąd do kamperów i przyczep. Sądząc, że to awaria, zadzwoniłem do Gminy. Okazało się, że to nie awaria lecz zarzadzenie wójta ( na urlopie!!!). Wyprosiłem tel komórkowy wójta. Zadzwoniłem a jakże. W odpowiedzi usłyszałem, że bida i trzeba rzucić na tacę. Broń Boze nie pisać w tytule przelewu "za prąd", lecz darowizna na oświatę. No cóż nie dałem się zmusić do poświadczenia nieprawdy i zapłaciłem za en. elektryczną całe 10 zł. (kwit do wglądu). I to wszystko mówi Wójt przez telefon! Urzęduje już 5 kadencję. Ciekawe jak zaksięgowali te 10 zł bo inwestycja z dotacji UE i nie jest to proste.

Aktualizacja: Spędziłem tam z rodziną trzy dni w końcówce sierpnia. Miejsce cudowne, dostęp do grila, ubikacje, zadaszone stoły i ławy, boisko do siatkówki, w ciepłe dni uruchamiają zjeżdżalnie do wody dla dzieci, pomost z którego można łowić ryby. Z prądu korzystałem jedynie do ładowania telefonu i komputera bez żadnych problemów i opłat, nie podłączałem kampera. Przyjeżdża tam trochę miejscowych, kilka osób rozpoczynało spływ kajakowy w tym miejscu. Ogólnie dosyć spokojnie. Innych kamperów nie stwierdziłem. Pan obsługujący zjeżdżalnie potwierdza że podobnie jest  przez całe wakacje. Pływać można w rzece  - Szeszupa, niestety nie ma kąpieliska, przy brzegu głęboko dla dzieci. Miejsce godne polecenia.

Miejscówka 349 - Pobondzie

PODGLĄD

Poniższe zdjęcie z lokalizacji może być jej dokładnym odzwierciedleniem lub ukazaniem miejsca w najbliższej możliwej lokalizacji. Dokładne koordynaty znajdują się zawsze pod nazwą miejscówki.

Trwa ładowanie listy wyników...

Dodaj komentarz do miejscówki:

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Inne miejscówki

Trwa ładowanie listy wyników...

ostatnie komentarze

do góry strony