Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon

Miejscówka 319 - jezioro Tarnowskie Duże

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: w okolicach Sławy (okolice Leszno, Wschowa) znalazłem pole biwakowe zarządzane przez nadleśnictwo. 

Dojazd: Pole biwakowe położone w lesie, nad jeziorem (jezioro Tarnowskie Duże). Do najbliższej miejscowości (sklepu) ok. 0,7 km - Tarnów Jezierny. Na polu biwakowym dwie toalety, dwie umywalki z zimną wodą, możliwość podłączenia campera do prądu. Formalnie pole biwakowe uruchamiane od czerwca do września, ale po zgłoszeniu u leśniczego spokojnie można stanąć. Za postój pobierane niewielkie opłaty - choć w poprzedni weekend majowy pozwolono nam stać za darmo (bez prądu). 

Przy polu biwakowym dwa pomosty - możliwość łowienia ryb. Okolica oferuje ciszę i spokój oraz możliwości pochodzenia po lesie.

Kontakt do leśniczego: 501396167 lub (0-68) 356 67 13 

Opinie (2)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


  • lola
    2018-04-20 11:07:24
    W okresie wiosennym błoga cisza! Później bywa troszkę głośniej. Minusem tego miejsca jest brak plaży ! Zejście do wody pozostawia wiele do życzenia.
  • Mirian
    2019-07-10 07:01:02
    W sezonie jest troche osob, gospodarza nie bylo wiec pieniadze zostawialo sie ekipie ktora byla na polu najdluzej, sanitariaty do przezycia w warunkach polowych ale czysto, zejscie do wody jest, most z pomostem moz a wypozyczyc lodke. Miejsca na ogniska sa prad tez jest, dosyc tanio, warunki polowolesne ale polecam

Informacje

adres

Polska


Reklama2021 Baner K4 Prenumerata

Kempingi w okolicy