Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - bookingcamper

Miejscówka 307 - Kołobrzeg - punkt obsługi kampera

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Miło mi zakomunikować iż z inicjatywy Prezydenta i troszkę moim, Miasto Kołobrzeg – z myślą o dobre imię i statut Uzdrowiska jak również dbałość o ochronę środowiska, specjalnie dla turystów karawaningowych zorganizowało na terenie oczyszczalni ścieków punkt obsługi pojazdów turystycznych / kamper, przyczepa, autobus. 

Już nie musimy pokątnie wylewać swoich nieczystości bądż używać saperki a w całkiem kulturalnych warunkach bez skrępowania, tych czynności dokonujemy w – JEDNYM MIEJSCU !!!

Położenie: Wyjazd z Kołobrzegu w kierunku Dżwirzyna ul. Grzybowska. Wjazd z głównej drogi, oznakowany. Na terenie oczyszczalni ścieków.

Przy bramie głównej / otwieranej i zamykanej automatycznie / uruchamiamy przycisk – OBSŁUGA i czekamy na otwarcie bramy. Obiekt czynny – CAŁĄ DOBĘ.  

Na miejscu: zrzut szarej, kaseta WC, pobranie świeżej wody /certyfikat Sanepidu/, koszt całkowity - 5 zł 

Opinie (2)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


 • Hymerman
  2019-01-05 18:14:56
  Bardzo polecam!!! Pełen serwis kampera (czysta woda, ścieki) za 5 zł. Wjazd bramą na teren oczyszczalni.
 • Sienek
  2021-09-26 15:42:50
  Naprawdę szacun za to miejsce! Oby było ich więcej!
  ocena
  10.0 / 10

Informacje

adres

Polska


Opinie (2)

Obsługa
5.0
Zobacz wszystkie ( 2 )
ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy