Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - ACSI

Miejscówka 305 - Łódz - parking

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: mało w Polsce kamper parków w miastach dlatego każda inicjatywa  przedsiębiorców mających chęć gościć u siebie kampera na noc, zasługuje na uznanie. Miejscówkę polecił Andrzej  "kubryk1" .

Strzeżony parking w centrum Łodzi (Pomorska 24 - przy zbiegu Pomorskiej i Kilińskiego) chętnie przyjmie kamperki. Istnieje mozliwość pobrania wody i zrzucenia kibelka oraz ew. podłączenia prądu. Cena ok. 30 zł/dobę (do negocjacji z właścicielem) z możliwością nocowania.

Można także porozumieć sie co do stałego postoju, np. na zimę. Sam trzymam tam swojego kamperka i polecam jako bardzo dogodne i bezpieczne miejsce. Telefon do właściciela parkingu - Andrzej Mrowiński +48 602 745 018. Można się powołac na moje nazwisko - Czerwiński. 

Warto dodać (dla zamiejscowych), że jest to w ścisłym centrum Łodzi - do znanej powszechnie ulicy Piotrkowskiej, na nóżkach ok. 5 min.

Opinie (7)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wyrażanie opini jest możliwe tylko dla zalogowanych użytkowników.

 • kubryk1
  2017-06-20 20:36:46
  Niestety, zmienia się od lipca właściciel parkingu a jego stosunek do nas, kamperowców nie koniecznie musi być tak przyjazny jak poprzedniego właściciela. Ja już zrezygnowałem z jego usług bo nie przejawiał ochoty do negocjacji.
 • Kubryk1 - Andrzek
  2017-06-29 17:33:46
  Odszczekuję co napisałem wcześniej! Fakt, właściciel się zmienił ale przy bliższym poznaniu okazał się bardzo sympatycznym człowiekiem, który sprzyja nam, kamperowcom. Dalej będziecie tu mile widziani i na krótki postój ale także i na dłuższy, z noclegiem. Jest woda, jest Toytoy. Oczywiście ja zostaję na swoim miejscu i w razie potrzeby służę pomocą i ew. przewodnictwem po Łodzi. No, nie profesjonalnym ale jako, że mieszkam w Łodzi od ponad 70 lat troszkę o niej wiem! Jakby coś - +48 603 206 256. Aha, podany wcześniej telefon do właściciela (Mrowińskiego) jest oczywiście nieaktualny. Zapraszam do Łodzi!
 • jacek
  2017-12-13 13:41:48
  potwierdzam miejscówkę ! byłem tam 12.12.2017. co prawda tylko na jeden dzień, ale wszytko było ok. więcej info o miejscówce: wody nie ma jeszcze w tej chwil ale maja doprowadzić. wyprowadzanie kota - bez problemu do tojtoja. w promieniu 100 m trzy sklepy spozywcze, ciastkarnia, piekarnia, salonik prasowy. dobre skomunikowanie z reszta miasta - blisko przystanki tramwajowe. Pani na portierni mówiła, że dużo kamperów ich odwiedza. parę dni przede mną był kamper z francji. na 1-2 dni polecam.

Informacje

adres

Polska


ReklamaBaner K4 - Nadarzyn 2024 03.02-07.04

Kempingi w okolicy