Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon

Miejscówka 303 - Rowy II

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: Rowy

Dojazd: Wjeżdżamy do Rowów od strony Słupska ul. Bałtycką. Bliżej centrum po prawej stronie znajduje się wielki parking. Dojazd idealny w dużej części trawiasty. Pierwszy wjazd pozbawiony jest znaków zakazu.

Kolejne 2 są już ze znakami. Z tego co zrozumiałem parking jest jakby podzielony na 2 części (chodź tego nie widać) - część z zakazem przeznaczona jest autobusów komunikacji publicznej a pozostała parcela przeznaczona jest dla pozostałych. 

Media: brak

Przy parkingu jest znak - postój płatny - a płatne jest w parkometrach, których nigdzie nie widziałem. Nie wiem jak w sezonie?

Aktualizacja: W Rowach są parkometry. Nawet dość gęsto rozlokowane. Ale właśnie w sezonie.
Po sezonie są demontowane i wracają dopiero na kolejny sezon. Przy tym parkingu są 2 lub 3 parkometry (w sezonie) oraz węzeł WC (patrząc na fotkę to w lewym górnym rogu zielonej ramki).

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Polska


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy