Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - ACSI

Miejscówka 295 - Wieluń kamperpark

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: miasto znajduje się przy krajowej 8, między Wrocławiem a Bełchatowem. Miejsce jest za free - woda, prąd, zrzut szarej wody i coś dla kota (wszystko za FREE). Miejsce znajduje się 200 m od starówki, przy dworcu autobusowym, a więc jest ładnie oświetlone i jest bezpiecznie.

Sąsiedztwo dworca nie przeszkadza bo po 20.00 praktycznie nic już nie jeździ. Jest to doskonała baza do zwiedzenia tego pięknego miasta - nie chwalę się ale jako kamperowiec zwiedzam jak Wy masę miast i moje jest baaardzo ładne i zadbane. 

30 sierpnia 2014 roku nastąpiło oficjalne otwarcie miejsca dla camperków w Wieluniu - mieście, w którym rozpoczęła się II wojna światowa. 

Okolica Wielunia jest również grzechu warta. Mało kto wie ale to w Wieluniu kończy się Jura Krakowsko - Częstochowska (a właściwie Jura Krakowsko - Częstochowsko - Wieluńska). Niezapomniane widoki zapewnia nam także łuk Warty - sielankowe wsie.

Aktualizacja: Tylko pogratulować wyobraźni i wizji tym, którzy stworzyli takie miejsce, pewnie jedno z pierwszych w Polsce, pewnie jedno z pierwszych na tej mapce.

Adres: 98-300 Wieluń, ul. Staszica 49

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Wyrażanie opini jest możliwe tylko dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

adres

Polska


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy