Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Camper Caravan Show 22.08-02.10 Sebastian

Miejscówka 295 - Wieluń kamperpark

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: miasto znajduje się przy krajowej 8, między Wrocławiem a Bełchatowem. Miejsce jest za free - woda, prąd, zrzut szarej wody i coś dla kota (wszystko za FREE). Miejsce znajduje się 200 m od starówki, przy dworcu autobusowym, a więc jest ładnie oświetlone i jest bezpiecznie.

Sąsiedztwo dworca nie przeszkadza bo po 20.00 praktycznie nic już nie jeździ. Jest to doskonała baza do zwiedzenia tego pięknego miasta - nie chwalę się ale jako kamperowiec zwiedzam jak Wy masę miast i moje jest baaardzo ładne i zadbane. 

30 sierpnia 2014 roku nastąpiło oficjalne otwarcie miejsca dla camperków w Wieluniu - mieście, w którym rozpoczęła się II wojna światowa. 

Okolica Wielunia jest również grzechu warta. Mało kto wie ale to w Wieluniu kończy się Jura Krakowsko - Częstochowska (a właściwie Jura Krakowsko - Częstochowsko - Wieluńska). Niezapomniane widoki zapewnia nam także łuk Warty - sielankowe wsie.

Aktualizacja: Tylko pogratulować wyobraźni i wizji tym, którzy stworzyli takie miejsce, pewnie jedno z pierwszych w Polsce, pewnie jedno z pierwszych na tej mapce.

Adres: 98-300 Wieluń, ul. Staszica 49

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Polska


Reklama2021 Baner K4 Prenumerata

Kempingi w okolicy