Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon

Miejscówka 286 - kort tenisowy

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: Nazwa miejscówki trochę przewrotna ale nie da się ukryć, że stoi się na terenie byłego kortu... :). Jezioro Sumino.

Dojazd: od Sulęczyna wąską ale asfaltową drogą , potem 3 km przy jeziorze mijając miejscówki 228.

Kiedyś na tym cyplu był pokaźny ośrodek wypoczynkowy, dziś wszystko zniknęło oprócz fundamentów  :) Miejscówka przez leśników jest traktowana jako parking, nie uznają tam biwakowania i rozstawiania namiotów. Z ogniskiem też bym się zastanawiał bo są mocno uczuleni na ogień, odwiedzili nas panowie ze straży leśnej, byli mili, sugerowali do biwakowania inne miejsca ale wiemy jak to jest z kamperowcami, my nie biwakujemy tylko odpoczywamy w podróży a, że podróżujemy kamperami a nie osobówkami to jesteśmy na uprzywilejowanej pozycji w stosunku do cycepkowców albo namiotowców :)  

Ważne by się nie rozstawiać z markizami i nie zdradzać  stacjonarności pobytu - to wszystko jest ok. Dla strachliwych opcja przestawiania kampera na inną pozycję po 24h :))

Miejscówka idealna na upały... cały czas w cieniu ... woda w jeziorze czysta jak mało gdzie / nurkowanie super /... ryby biorą ...we wsi zezwolenie na 3 dni kosztuje 30 zł ...  

Ze względu na łagodną plaże i pomosty miejscówka jest wykorzystywana do kapieli przez okolicznych wczasowiczów z różnych gospodarstw agroturystycznych czy domków letniskowych... ogólnie cisza i spokój ,

media : brak

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Polska


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy