Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Camper Caravan Show 22.08-02.10 Sebastian

Miejscówka 283 - Łopata Polska I

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Miejsce na 3-4 kampery bez wody, wc ale za to żwirkowo piaszczysta plaża + spływy kajaków i pontony www.splywpopradem.pl.

Dojazd: dojazd z drogo wojewódziekiej 971 Muszyna-Piwniczna Zdrój, ostry zjazd w dół asfaltem jakieś 150m na miejscowość kierunek Andrzejówka Ługi (Łopata Polska) najlepiej skręcić jadąc od strony Muszyny bo z drugiej strony na raz mi się nie udało złamać w prawo :( cały czas prosto w żwirówkę na znak ośrodek Andrzejówka ( tylko nie skręcajcie na środek Adrzejówka z drogi Wojewódzkiej gdyż dojedziecie od drugiej strony) i jakieś 100 metrów przed bramą.

Opinie (1)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


  • adiacihafav
    2021-02-11 01:14:34
    [url=http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/]Amoxicillin Online[/url] Amoxicillin Online zun.ndhe.polskicaravaning.pl.wfd.ke http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/

Informacje

adres

Polska


Reklama2021 Baner K4 Prenumerata

Kempingi w okolicy