Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - dethleffs 04.06-30.06 Sebastian

Miejscówka 274 - Dolina Charlotty - koło Ustki

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: To jest miejscówka dla tych, którzy niekoniecznie chcą płacić za bilety ale jednocześnie chcieliby posłuchać fajnej muzyki na żywo. Dolina Charlotty organizuje sławne już koncerty dinozaurów rocka, ściągają naprawdę gwiazdy światowego formatu.

My staliśmy u samego podnóża amfiteatru na tzw dolnym parkingu przy wejściu głównym, tym razem totalnie za free ale czasami są pobierane opłaty za parking w trakcie imprez w wysokości 10 zł, da się przeżyć jeśli bilety to kwestia już kilku stówek za osobę. W nocy cisza i spokój. Można oczywiście i kupić bilet jak ktoś już musi być na widowni i popatrzeć, my tym razem  przez dwa dni pobraliśmy jakby 100 % muzyki przy 50% odbiorze wizualnym...  :))

Media: brak, do sklepu 2 km

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Polska


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy