Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Miejscówka 261 - Drawsko

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: proponowane miejsce to Przystań Yndzel w Drawsku (ale nie tym pomorskim lecz w powiecie Czarnkowsko-Trzcianeckim w woj.wielkopolskim).

Przystań znajduje się na brzegu Noteci i wybudowana została za środki unijne - czyli przez kilka najbliższych lat musi być udostępniana za darmo.

Jest tam spokojnie, wręcz kameralnie - jeden budynek ze wszelkimi udogodnieniami - z kuchnią, świetlicą z kominkiem, miejscami noclegowymi itp. 

Jest pole namiotowe, nie ma przeszkód by stanąć tam kamperkiem. Jedyna niedogodność to, że teren jest otwarty, żadnych płotów, co może być dla niektórych atutem.

W samym Drawsku (mała miejscowość, jedna główna ulica - skręcamy  w ulicę Łąkową która zaprowadzi nas bezpośrednio na plażę oraz owy Yndzel).

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Polska


ReklamaK4 - Mugga 2024 01.07-31.07 Sebastian

Kempingi w okolicy