Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - bookingcamper

Miejscówka 230 - biwak Błędno nad Wdą

10.0 / 10.0
Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: miejscówka nad rzeką Wdą, wiaty.

Media: brak

Aktualizacja: Miejscówka sprawdzona, niepewny jest status drogi dojazdowej ale samo miejsce idealne na postój lub bazę do spływu kajakowego, można zamówić kajakową firmę /na fotce jedna przykładowa/ i bawić się na mokro. . 

Uwaga !!! dziś wyjaśniłem sprawę legalności dojazdu do miejscówki, miła pani, przedstawicielka nadleśnictwa, poinformowała , że znak zakazu ruchu został postawiony ze względu na ciężarówki które to przywoziły większą ilość kajaków na spływy, ciężarówki te mogłyby uszkodzić mały mostek /zdziwiłem się bo mostek jest sporo przed znakiem zakazu ale niech im tam będzie.

Na dziś jest tak, że miła pani z działu technicznego nadleśnictwa  prosi o informację bezpośrednio do niej tel. 694 493 613, że w jakimś tam terminie jakaś tam liczba kamperów lub przyczep zakotwiczy tam właśnie.

Lasy serdecznie zapraszają i nam zmotoryzowanym turystom udostępniają  miejscówkę. Zgłoszenie swojego pobytu jest w gestii i kamperowców, czasami w tamtym miejscu odbywają się imprezy kajakarzy i może być głośniej byśmy sobie tego życzyli wybierając się na łono natury. Zasadą nadrzędną jest to, by pobyt był krótki, 1-3 dni, weekendowy, okazjonalny, to nie jest pole kempingowe by tam spędzić cały urlop.

Opinie (1)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


  • Karo
    2022-07-31 20:22:01
    Miejscówka super, piękne i ciche miejsce do czasu, a dokładniej do godziny 6.30 kiedy zaczęły się zjeżdżać busy wożące kajaki i osoby które ruszały kajakami w trasę.
    ocena
    10.0 / 10

Informacje

adres

Polska


Opinie (1)

Sanitariaty
10.0
Otoczenie
10.0
Zobacz wszystkie ( 1 )
ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy