Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - ACSI

Miejscówka 230 - biwak Błędno nad Wdą

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: miejscówka nad rzeką Wdą, wiaty.

Media: brak

Aktualizacja: Miejscówka sprawdzona, niepewny jest status drogi dojazdowej ale samo miejsce idealne na postój lub bazę do spływu kajakowego, można zamówić kajakową firmę /na fotce jedna przykładowa/ i bawić się na mokro. . 

Uwaga !!! dziś wyjaśniłem sprawę legalności dojazdu do miejscówki, miła pani, przedstawicielka nadleśnictwa, poinformowała , że znak zakazu ruchu został postawiony ze względu na ciężarówki które to przywoziły większą ilość kajaków na spływy, ciężarówki te mogłyby uszkodzić mały mostek /zdziwiłem się bo mostek jest sporo przed znakiem zakazu ale niech im tam będzie.

Na dziś jest tak, że miła pani z działu technicznego nadleśnictwa  prosi o informację bezpośrednio do niej tel. 694 493 613, że w jakimś tam terminie jakaś tam liczba kamperów lub przyczep zakotwiczy tam właśnie.

Lasy serdecznie zapraszają i nam zmotoryzowanym turystom udostępniają  miejscówkę. Zgłoszenie swojego pobytu jest w gestii i kamperowców, czasami w tamtym miejscu odbywają się imprezy kajakarzy i może być głośniej byśmy sobie tego życzyli wybierając się na łono natury. Zasadą nadrzędną jest to, by pobyt był krótki, 1-3 dni, weekendowy, okazjonalny, to nie jest pole kempingowe by tam spędzić cały urlop.

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Wyrażanie opini jest możliwe tylko dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

adres

Polska


ReklamaBaner K4 - Nadarzyn 2024 03.02-07.04

Kempingi w okolicy