Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Miejscówka 193 - Krościenko

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: miejscówka nad samym Dunajcem.

Media: brak /okoliczne domy/

Opinie (2)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


  • malame
    2018-08-08 21:42:26
    Świetne miejsce, odosobnione, ale blisko do cywilizacji (sklep Biedronka, trasa rowerowa itp.). Byliśmy tam w dniach 7-8 lipca 2018 roku. Flisacy spływający do przystani ciekawie się nam przypatrywali. Dzieciaki cieszyły się bliskością wody i stadami dzikich kaczek. Idealne miejsce wypadowe dla rodzin z dziećmi, chcących przejechać trasą rowerową Szczawnica - Czerwony Klasztor. Niedaleko do wypożyczalni rowerów / kasków. Uwaga, szlaban od strony składu budowlanego / opału zamykany w soboty po 14.00, ale bezkolizyjnie można wjechać drugą stroną. Wodę pitną użyczyła nam miła obsługa przystani flisackiej.
  • Stanek
    2019-07-17 07:51:09
    Lipiec 2019 miejsce nadal aktualne. Co prawda otoczenie składu mało atrakcyjne. My zjechaliśmy wąską drogą nad sam Dunajec. Jest tam mała zatoczka na jednego kampera. Wyjazd tyłem bo nie ma jak zawrócić.

Informacje

adres

Polska


ReklamaBaner K4 - Ubezpieczenia 08.04-30.04 Sebastian

Kempingi w okolicy