Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - bookingcamper

Miejscówka 154 - Rybaki

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: piaszczysty brzeg zalewu Siemianówka - free 

Media: WC + bieżąca woda

Aktualizacja: Byłem w drugiej połowie lipca woda w zalewie po upałach z sinicami. Są skrzynki z prądem, woda, miejsce na ognisko, przystań, wieża widokowa, WC. Czysto! spokojnie i darmowo. Polecam.

Miejscówka przetestowana z wynikiem bardzo pozytywnym, ogólnie miejsca pełno, można w lesie albo na trawie lub kaflach, prąd za kasę jak potrzebny ale sanitariaty FREE, woda FREE. Wypożyczalnia rowerów wodnych, kajaków i żaglówek, zrobione za kasę unijną ale ciągle za darmochę, podobno gmina bogata to i turystę zachęca.

Opinie (7)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


 • wlodo z CT
  2017-08-11 12:06:51
  Potwierdzam, miejscówka super, przetestowana w sierpniu 2017r, dodam, że na zalewie nie ma zakazu pływania na sprzęcie z silnikami spalinowymi, więc motorówkę czy skuter można zabrać.
 • diz
  2017-08-15 21:48:07
  Byłem w sierpniu 2017 r. Faktycznie miejscówka za free, ładnie połozona - pomost, wieża widokowa na zalew. Kilka mankamentów - skrzynki z prądem na monety są tylko na parkingu przed polem, na samym polu są skrzynki do których aby się podłączyć trzeba pojechać do Urzędu Gminy podpisać umowę, a wyjeżdżając poczekać na spisanie licznika i udać się do Urzędu uiścić opłatę. Sanitariaty czyste i darmowe ale czynne 10-18 (w weekendy dłużej). Potem zamknięte na klucz, ale zostają toiki.
 • Dawid
  2018-04-30 09:23:37
  Kapitalna miejscówka! Poziom 5-gwiazdkowego pola. Trudno uwierzyć, że darmowa.

Informacje

adres

Polska


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy