Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon

Miejscówka 133 - Jezioro Koronowskie

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: blisko Koronowa nad J. Koronowskim nadleśnioctwo utworzyło fajne miejsce do biwakowania, tuż obok wejście do krótkiego kanału łączącego Korowskie z Brdą. Po przeciwnej stronie kemping "Julia", wszytkie miejsca zajęte przez stacjonarne przyczepy, jak ktos bardzo chce zapłacić za nocleg może stanąć na przy kempingowym parkingu.

Miejsce bardzo ciekawe dla wędkarzy, a szczególnie amatorów łowów na drapieżniki. Miejsce biwakowe to szczyt górki, której podwodny stok schodzi na 15 m. Na stoku imponujące ilości okoni i innych drapieżców.

Miejscowy spiningista w ciągu godzny wyciągnął kilkanaście patelnianych okoni, uznał jednak, ze dzis bierze drobnica i wszystkie wypuscił. Kilkanaście metrów od kampera, jakieś dwa metry od brzegu wśród trawy wodnej mieszkał niezły szczupak, którego ataki podziwialiścy przez pare godzin. Baaaardzo dawno nie widziałem tak "żywej wody".

Opłaty 20 zł za dzień, 80zł za tydzień. Opłata "w łowisku" 80 zł/doba. Wędek w kamperze nie miałem.

Aktualizacja: Zalew Koronowskim to piękny akwen i bardzo zróżnicowany. Z racji bliskości często go odwiedzam. Na początku sezonu można jednak trafić na kwitnąca wodę. Byłem też w połowie lipca i było dość marnie, woda nie zachęcała do kąpieli, ale to było w innej części zalewu. Tu powinno być lepiej bo to przy samym wpływie świetnej wody z dość czystej Brdy.
 

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Polska


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy