Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - bookingcamper

Miejscówka 119b - Trzcianka

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: polecam dwa miejsca za free w mojej rodzinnej Trzciance (64-980)

Pierwsze

Jedno przy nowo zbudowanej ścieżce z parkiem ryb słodkowodnych - jednak bez wygód, ot jedno miejsce więcej gdzie można sobie przycupnąć. Do wody kilka metrów. Jest plaża oraz pomosty. Być może można będzie dostać kilka kropel wody od żeglarzy jednak sprawdzę to na wiosnę.

Drugie

Znajduje się przy zaprzyjaźnionym barze/smażalni ryb "Zbyszko". Właściciel za darmo udostępnia WC. 
Jak ktoś blisko stanie to i nawet prądem się podzieli, w dobrym guście jest zakupienie u niego śniadanka, smażonej rybki lub piwka. Można wynająć kajak lub rower i wypuścić się na  wodny rekonesans po jeziorach które łączy kanał. 

Miejsce spotkań członków minirelaksika czarnkowsko-trzcianeckiego. Kąpielisko od dwóch sezonów strzeżone. Żeby tam dojechać trzeba na skrzyżowaniu skręcić na Straduń, następnie po ok 100m skręcić w polną drogę i zjechać nad wodę.

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Polska


Reklama2021 Baner K4 Prenumerata

Kempingi w okolicy