Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - dethleffs 04.06-30.06 Sebastian

Miejscówka 117 - Tuczno

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: jest tam zaznaczone pole namiotowe, jednak otwarte było ono ostatni raz w 2011 roku, poza tym pole kończy się kilkanaście metrów przed plażą, a potem był teren niczyj  - tam można było stanąć za free 

Miejsce nadające się na dłuższy pobyt. Brak niestety wygód w postaci prądu czy wody jednak otoczenie w zupełności wszystko rekompensuje. Często można spotkać tam przyczepy kempingowe oraz kampery.

Ogólnie spokojne miejsce ale w szczycie sezonu, w weekendy - tłoczno.  Łagodne zejście do wody  pozwalające na wodowanie małych jednostek. Do plaży prowadzi wąska droga przez las, nie zawsze jest gwarancja że dojedziemy tam nie ocierając się lekko o miękkie gałęzie. W 2011 roku działało tam pole namiotowe, od dwóch sezonów nikt tego miejsca nie dzierżawi.

W pobliżu ciekawostka - na drodze dojazdowej - Pomnik Michaela Jacksona. Do sklepu w mieście ok 1000 m, do fabryki czekolady gdzie kupimy za pół ceny łakocie z tkz. odrzutów - ok 4km  więc warto ze sobą zabrać rower. 

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Polska


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy