Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Miejscówka 117 - Tuczno

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: jest tam zaznaczone pole namiotowe, jednak otwarte było ono ostatni raz w 2011 roku, poza tym pole kończy się kilkanaście metrów przed plażą, a potem był teren niczyj  - tam można było stanąć za free 

Miejsce nadające się na dłuższy pobyt. Brak niestety wygód w postaci prądu czy wody jednak otoczenie w zupełności wszystko rekompensuje. Często można spotkać tam przyczepy kempingowe oraz kampery.

Ogólnie spokojne miejsce ale w szczycie sezonu, w weekendy - tłoczno.  Łagodne zejście do wody  pozwalające na wodowanie małych jednostek. Do plaży prowadzi wąska droga przez las, nie zawsze jest gwarancja że dojedziemy tam nie ocierając się lekko o miękkie gałęzie. W 2011 roku działało tam pole namiotowe, od dwóch sezonów nikt tego miejsca nie dzierżawi.

W pobliżu ciekawostka - na drodze dojazdowej - Pomnik Michaela Jacksona. Do sklepu w mieście ok 1000 m, do fabryki czekolady gdzie kupimy za pół ceny łakocie z tkz. odrzutów - ok 4km  więc warto ze sobą zabrać rower. 

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Wyrażanie opini jest możliwe tylko dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

adres

Polska


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy