Reklama
Bilbord - PKO bezplatna [2] 21.06-27.06 Kasia

Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Miejscówka 117 - Tuczno

  • aktualizacja: 14.10.2016, odsłon: 2142

Położenie: jest tam zaznaczone pole namiotowe, jednak otwarte było ono ostatni raz w 2011 roku, poza tym pole kończy się kilkanaście metrów przed plażą, a potem był teren niczyj  - tam można było stanąć za free 

Miejsce nadające się na dłuższy pobyt. Brak niestety wygód w postaci prądu czy wody jednak otoczenie w zupełności wszystko rekompensuje. Często można spotkać tam przyczepy kempingowe oraz kampery.

Ogólnie spokojne miejsce ale w szczycie sezonu, w weekendy - tłoczno.  Łagodne zejście do wody  pozwalające na wodowanie małych jednostek. Do plaży prowadzi wąska droga przez las, nie zawsze jest gwarancja że dojedziemy tam nie ocierając się lekko o miękkie gałęzie. W 2011 roku działało tam pole namiotowe, od dwóch sezonów nikt tego miejsca nie dzierżawi.

W pobliżu ciekawostka - na drodze dojazdowej - Pomnik Michaela Jacksona. Do sklepu w mieście ok 1000 m, do fabryki czekolady gdzie kupimy za pół ceny łakocie z tkz. odrzutów - ok 4km  więc warto ze sobą zabrać rower. 

Miejscówka 117 - Tuczno

PODGLĄD

Poniższe zdjęcie z lokalizacji może być jej dokładnym odzwierciedleniem lub ukazaniem miejsca w najbliższej możliwej lokalizacji. Dokładne koordynaty znajdują się zawsze pod nazwą miejscówki.

Trwa ładowanie listy wyników...

Dodaj komentarz do miejscówki:

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Inne miejscówki

Trwa ładowanie listy wyników...

ostatnie komentarze

do góry strony