Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Makita

Miejscówka 095 - Gdynia II NIEAKTUALNE DO ODWOŁANIA

Polska Polska
aktualizacja: 29 lipca 2022

Opis miejscówki

Położenie: Parking na bulwarze, można za free przekimać nad samą wodą, blisko plaża.

Media: brak

Bardzo sympatyczna miejscówka, w dzień duży ruch i problem z parkowaniem, ale wieczorem zaczyna pustoszeć. Brak opłat :) W tle port w Gdyni.

Opinie (3)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


 • Michał
  2019-04-21 17:56:49
  Witam, niestety przy wjeździe na parking pojawiła się tablica zakaz ruchu pojazdów o długości powyżej 5 metrów a następnie pod oznaczeniem parking jest napis nie dotyczy kamperów. Także skończyło się parkowanie w tym miejscu :(
 • Macio
  2020-06-17 10:31:41
  Rewelacyjna miejscówka! Widać pięknie morze, a nawet żaglowce. Jedyny ZONK jest taki, że ponoć nie wolno tu stawać kamerami. O 2:30 przywitała nas - skądinąd bardzo sympatyczna - brygada straży miejskiej, że odebrała wezwenie i uprzejmie prosżą żeby się przestawić - wskazali jednocześnie Polankę Rydłowską (nieopodal)
 • Tomek
  2020-07-17 10:27:56
  Wstawili tam znak zakaz parkowania kamperów

Informacje

adres

Polska


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy