ZOBACZ NA MAPIE

Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Miejscówka 077 - Piaski UWAGA REMONT

  • aktualizacja: 20.04.2017, odsłon: 2973

 

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Miejscówka w sezonie 2017 jest składem materiałów budowlanych , sytuacja może być nieprzewidywalna tak z dojazdem do plaży jak i stanem drogi np . po deszczach.  Proszę stałych bywalców o informacje na jakim etapie jest remont drogi i w jakim stanie po remoncie znajduje się miejscówka ???

 

Jeździmy tam od kilku lat, brak mediów ale co do dowozu wody można się dogadać z zarządcą terenu - codziennie kasuje za osobówkę 10 zł a za kampera 15 zł (bez stawek za osobę) - stawiać namiotów nie można bo straż leśnograniczna goni (za dnia goni ale wieczorkiem różne rzeczy się dzieją)

Miejscówka znana przez gości z zachodu, zawsze kilka ekip nadaje po niemiecku. Idealne miejsce na spacerki, szukanie bursztynów o poranku, spędzenie nocy na plaży - a plaża naprawdę piękna. Czysto, cicho, śmieci wywożone codziennie.

Okoliczne kempingi proponują bajońskie sumy za gościnę, więc jest to ciekawa alternatywa dla tych co nie lubią być dojonymi.

Aktualizacja: przed sezonem totalnie FREE pod czujnym okiem straży leśnej i granicznej. Zjazd z głównej drogi w lewo (jest oznaczenie - parking leśny). Należy uważać na roaming - przełącza na rosyjką wersje GSM :)

Miejscówka 077 - Piaski    UWAGA REMONT

PODGLĄD

Poniższe zdjęcie z lokalizacji może być jej dokładnym odzwierciedleniem lub ukazaniem miejsca w najbliższej możliwej lokalizacji. Dokładne koordynaty znajdują się zawsze pod nazwą miejscówki.

Trwa ładowanie listy wyników...

Dodaj komentarz do miejscówki:

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Inne miejscówki

Trwa ładowanie listy wyników...

ostatnie komentarze

do góry strony