Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Miejscówka 071 - Rzucewo Nieaktualne , szlaban

Polska Polska
aktualizacja: 29 lipca 2022

Opis miejscówki

Położenie: Miejscówki obok Rzucewa to kolejne punkty nad zatoką. Pozycja "a" jest dla odważnych, chodzi oczywiście o dojazd, samochody lekkie nie będą miały problemu ale cięższe i to po deszczu mogą zawisnąć co nam się przytrafiło. Całę szczęście, że mam znajomości i holownik z wyciągarką pomógł lekutko.

Okolica cicha i prawie nieznana, tubylcy też nie często widują sprzęty kempingowe. W okolicznych domach świeża woda i prąd, sklep 10 min pieszo, w wiosce ładny zameczek i stadnina koni a w lesie odkryta osada poławiaczy fok.

Aktualizacja: W 2013 zahamowali ruch w związku z otwarciem skansenu, w sezonie proponuję wjechać od strony stadniny gdzie zakazów nie ma - po sezonie dalej fajnie.

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Polska


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy