Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - polboat 08.07-21.07 Sebastian

Miejscówka 063 - Mechelinki KLIF / Pierwoszyno

2.0 / 10
Polska Polska
aktualizacja: 29 lipca 2022

Opis miejscówki

Położenie: Mechelinki kLIF  / na wysokości Pierwoszyna  

Miejsce nad samą wodą ale na skarpe, do sklepu spacerkiem, dojazd zawsze super, media :brak 

Uwaga: Bardzo dobra meta dla fanów dobrej muzyki , kilka kroków i lotnisko Babie Doły na którym coorocznie odbywa się Heineken Festival.

Aktualizacja: Wczoraj napisałem, że z dojazdem nie ma problemu ale coś mnie tknęło by sprawdzić od strony Mechelinek droga kiepska choć dojechałem, wracałem już inną i ta jest właściwa i najlepsza. W Pierwoszynie przy sklepie trzeba odbić z głównej, trochę asfaltem, potem polami a potem w lesie i bingo, aż szkoda było wracać, widoczki extra, cały Hel jak na dłoni, miejsce na ognisko .

PROSZĘ KAMPEROWCÓW O ZABIERANIE ZE SOBĄ SWOICH ŚMIECI , duże ryzyko zamknięcia terenu w przyszłości ze względu na pozostawiane śmieci .

Opinie (8)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


 • Rafał
  2017-05-22 17:05:25
  Potwierdzam, właśnie tutaj jesteśmy i miejscówka nieziemska! :)
 • omen
  2017-06-12 13:20:41
  Kampery dają radę, ale z przyczepką bardzo ciężko. Dojazd od strony Mechelinek jak i Pierwoszyna męczący ze względu na kiepski stan drogi. Pchanie się z cepką przez Mechelinki wymaga wycinania gałęzi jeśli ktoś ma duże gabaryty. Podjazd na polankę parkingową ma spore wzniesienie. Atakowałem pod lekkim kontem , częściowo po trawie i ledwo się udało wjechać. Po deszczu nie ma szans. Miejscówka oczywiście godna uwagi. Biwakowałem tam wiele razy podczas wycieczek rowerowych i motocyklowych. Polecam !
 • Zielony Master
  2018-07-18 22:33:49
  Widok wspaniały szkoda ze tam nie moglem dojechac po ostatnich ulewach ale bylem pieszo zobaczylem i zaje fajnie,kawaklek dale fajne schody aby zejsc na plażę dziką

Informacje

adres

Polska


Opinie (8)

Obsługa
1.0
Sanitariaty
2.0
Atrakcje dla dzieci
3.0
Rozrywka
1.0
Jedzenie i picie
3.0
Otoczenie
2.0
Zobacz wszystkie ( 8 )
ReklamaK4 - Mugga 2024 01.07-31.07 Sebastian

Kempingi w okolicy