Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Miejscówka 057 - Przywidz

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: Free miejsce do biwakowania niedaleko miejscowości Przywidz ...( w wiosce skręcamy przy targowisku w ulicę Spacerowa i jedziemy z lewej strony jeziora do samego końca ... około 1,8 mili :skromny: ) 

Media: brak 

Dojazd: trafiłem na drogę , którą właśnie prowadzone są manewry wycinki lasu , więc lekko wysadzona w powietrze ale ogólnie przy spokojnej jeździe każdy powinien każdym zestawem dojechać , krzaki przed sezonem powycinane. Na końcu ul. Spacerowej zakaz wjazdu ciężarówek . 

Inne: miejsce na 100 kamperów , oddzielne stanowiska ze stoliczkami i ławkami , dostęp do wody łagodny . cisza i spokój , do drogi na tyle daleko , że nawet karetki na sygnale nie słychac za bardzo ... "atrakcją" za to są samoloty dla których nad tym miejscem wyznaczono korytarz z podejściem do lotniska w Gdańsku .... na szczęście lecą jeszcze na tyle wysoko , że są atrakcją a nie udręką .... bardzo fajna miejscówka

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Polska


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy