Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord fajny kmaper 01.08-31.08 Sebastian

Miejscówka 047 - Nieboczowy

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Miejscowoć, która w niedługim czasie zniknie z mapy. Są to Nieboczowy - teren przeznaczony na zbiornik retencyjny. Teren państwowy!!! Pojawia się kilku wędkarzy, którzy z reguły wieczorem się zwijają.

Ostatnimi czasy pokazuje się coraz więcej przyczep, ale miejsca jest na tyle i tak zróżnicowane że można rozłożyć się samemu lub w grupie. Jak kto woli. Młodzieży brak - ze względu na nudę.

Wskazane jest mieć rower, żeby znależć sobie konkretne miejsce do biwakowania. Można rozstawić się bezpośrednio nad wodą, do wyboru przy skarpie lub przy płaskim zejściu. Rower przydaje się też jako podstawowy środek transportu w drodze do sklepu, który znajduję się w centrum Nieboczów. Jest tam też niewielka knajpka z BARDZO tanimi i dobrymi drinkami.

Powrót do cycepki drogą polną (myślę że to bardzo ważna informacja). Dociągnięcie cycepki trochę trwa, bo droga już z Nieboczów - najlepiej od drogi na Ligotę Tworkowską, jest nie najlepszej jakości. Sporo dziur. Trzeba jechać bardzo ostrożnie. Najlepiej się wybrać gdy jest sucho, ponieważ po deszcu można zawisnąć jeśli się wjedzie nieodpowiednio w jakąś właśnie dziurę. Jeżeli chodzi o wodę pitną, to w w każdym z nielicznych gospodarstw bez problemu można dostać.

Po cywilizowanej stronie zalewu znajduje się też ośrodek RAJ. Nie wiem czy jest jeszcze czynny, ale zawsze ktoś tam jest i tam też można dostać wodę. Powtarzam, że potrzebny jest rower, chyba że ktoś ma samochód terenowy. Gwarantowany spokój i cisza. Pływa tylko jakaś straż, która kontroluje wędkarzy. Ja nim nie jestem, dlatego nie wędkuję. Linia brzegowa po "dzikiej" stronie jest bardzo długa. Każdy znajdzie dla siebie jakieś miejsce, któe będzie mu odpowiadało.

Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku - Piotr (pwtwsw)

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Polska


Reklama2021 Baner K4 Prenumerata

Kempingi w okolicy