ZOBACZ NA MAPIE

Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Miejscówka 046 - Chałupska

  • aktualizacja: 14.10.2016, odsłon: 493

Ładne zaciszne miejsce do biwakowania, które znajduje się w lesie sosnowym, nad północnym brzegiem jeziora Wiecanowskiego w miejscowości Chałupska pow. Mogilno, woj. kujawsko - pomorskie. 

Jest tam miejsce na ok. 10 przyczep kempingowych , jest też wydzielone kąpielisko , oraz kilka stanowisk wędkarskich. Woda pitna dostępna jest u gospodarza - 1 km, u gospodyni zaś można zaopatrzyć się w świeże mleko, serek biały, czy też jajka.

Do najbliższego wiejskiego sklepu 6 km, po lepsze zaopatrzenie należy udać się do Mogilna - 12km (Biedronka , Polo Market, Inter Marche )

Właścicielem tego gruntu jest Gmina, jest to wyznaczone przez nich kąpielisko niestrzeżone. Gmina też ustawia tam w sezonie letnim w ustronnym miejscu dwie toy- toye, oraz kontener do śmieci.

Z kilkuletnich obserwacji i pobytu tam w okresie wiosenno - letnim, przy dłuższym biwakowaniu, czy też wypadach weekendowych mogę stwierdzić, iż jest to miejsce zaciszne i spokojne, oraz bardzo czyste.

Latem z kąpileliska korzysta tylko mała grupa dzieciaków, a w niektóre weekendy przyjeżdżają dwie czy trzy rodzinki z odległej wioski, przeważnie dziadkowie z wnukami, nieraz są też młodzi, ale przed wieczorkiem ewakuują się wszyscy do domku.
poleca tomik

 

Miejscówka 046 - Chałupska

PODGLĄD

Poniższe zdjęcie z lokalizacji może być jej dokładnym odzwierciedleniem lub ukazaniem miejsca w najbliższej możliwej lokalizacji. Dokładne koordynaty znajdują się zawsze pod nazwą miejscówki.

Trwa ładowanie listy wyników...

Dodaj komentarz do miejscówki:

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Inne miejscówki

Trwa ładowanie listy wyników...

ostatnie komentarze

do góry strony