Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon

Miejscówka 046 - Chałupska

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Ładne zaciszne miejsce do biwakowania, które znajduje się w lesie sosnowym, nad północnym brzegiem jeziora Wiecanowskiego w miejscowości Chałupska pow. Mogilno, woj. kujawsko - pomorskie. 

Jest tam miejsce na ok. 10 przyczep kempingowych , jest też wydzielone kąpielisko , oraz kilka stanowisk wędkarskich. Woda pitna dostępna jest u gospodarza - 1 km, u gospodyni zaś można zaopatrzyć się w świeże mleko, serek biały, czy też jajka.

Do najbliższego wiejskiego sklepu 6 km, po lepsze zaopatrzenie należy udać się do Mogilna - 12km (Biedronka , Polo Market, Inter Marche )

Właścicielem tego gruntu jest Gmina, jest to wyznaczone przez nich kąpielisko niestrzeżone. Gmina też ustawia tam w sezonie letnim w ustronnym miejscu dwie toy- toye, oraz kontener do śmieci.

Z kilkuletnich obserwacji i pobytu tam w okresie wiosenno - letnim, przy dłuższym biwakowaniu, czy też wypadach weekendowych mogę stwierdzić, iż jest to miejsce zaciszne i spokojne, oraz bardzo czyste.

Latem z kąpileliska korzysta tylko mała grupa dzieciaków, a w niektóre weekendy przyjeżdżają dwie czy trzy rodzinki z odległej wioski, przeważnie dziadkowie z wnukami, nieraz są też młodzi, ale przed wieczorkiem ewakuują się wszyscy do domku.
poleca tomik

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Polska


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy