Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon

Kurza Góra stok narciarski

Polska Polska Warmińsko-mazurskie
aktualizacja: 09 lutego 2021

Opis miejscówki

Parking przy Ośrodku Narciarskim Kurza Góra w Kurzętniku. Możliwość bezpłatnego postoju z bezpłatnym podłączenia pod prąd, czerpania czystej wody. W planach punkt serwisowy. Pewnie za jakiś czas to się zmieni, ale liczą na klienta caravaningowego. Miejsce bardzo przyjazne caravaningowcom. Na terenie obiektu świetna restauracja z dobrą pizzą, burgerami i wspaniałą pikantną zupą rybną. Dużo atrakcji przez cały rok. Zimą 3 stoki narciarskie w Paśmie górskim Garb Lubawski szczyt Kurza góra, tor zjazdy na pontonach, skocznia na pontonach i z poduszką powietrzną, snowpark, lodowisko (800m2) Latem budowana obecnie wieża widokowa (42m), wielki taras widokowy dł ok 1000m położony 10-15m nad ziemią, trasy rowerowe, wędrówki piesze. W pobliżu piękna rzeka Drwęca oraz zabytki Krzyżackie. Polecam przez cały rok. 170km od Gdańska, 200 od Warszawy, 87 km od Torunia i 20km od Brodnicy.

Opinie (1)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


  • deptała
    2022-06-07 22:27:38
    Już darmowo nie jest ani za postój ani za podłączenie do prądu.
    Czerwiec 2022

Informacje

adres

Polska
Warmińsko-mazurskie


kontakt

Pokaż adres www

Pokaż numer

Pokaż e-mail


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy