Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Kurza Góra stok narciarski

Polska Polska Warmińsko-mazurskie
aktualizacja: 09 lutego 2021

Opis miejscówki

Parking przy Ośrodku Narciarskim Kurza Góra w Kurzętniku. Możliwość bezpłatnego postoju z bezpłatnym podłączenia pod prąd, czerpania czystej wody. W planach punkt serwisowy. Pewnie za jakiś czas to się zmieni, ale liczą na klienta caravaningowego. Miejsce bardzo przyjazne caravaningowcom. Na terenie obiektu świetna restauracja z dobrą pizzą, burgerami i wspaniałą pikantną zupą rybną. Dużo atrakcji przez cały rok. Zimą 3 stoki narciarskie w Paśmie górskim Garb Lubawski szczyt Kurza góra, tor zjazdy na pontonach, skocznia na pontonach i z poduszką powietrzną, snowpark, lodowisko (800m2) Latem budowana obecnie wieża widokowa (42m), wielki taras widokowy dł ok 1000m położony 10-15m nad ziemią, trasy rowerowe, wędrówki piesze. W pobliżu piękna rzeka Drwęca oraz zabytki Krzyżackie. Polecam przez cały rok. 170km od Gdańska, 200 od Warszawy, 87 km od Torunia i 20km od Brodnicy.

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Polska
Warmińsko-mazurskie


kontakt

Pokaż adres www

Pokaż numer

Pokaż e-mail


ReklamaBaner K4 - Ubezpieczenia 08.04-30.04 Sebastian

Kempingi w okolicy