Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon

KRAINA DOBREJ ENERGII

Polska Polska Dolnośląskie, JEZIERZANY
aktualizacja: 14 września 2021

Opis miejscówki

Projekt Krainy Dobrej Energii jest inicjatywą, która narodziła się z pasji i marzenia przywrócenia świetności kultowego dla regionu jeziora w Jezierzanach. Twórcy projektu są mieszkańcami Gminy Miłkowice, w której znajduje się jezioro. Spędzili tu swoje dzieciństwo i młodość, od nauki pływania po pierwsze miłości. Pomysłodawcy do dziś pamiętają wybory miss dolnego śląska, zawody siatkarskiego przekładańca, zawody kulturystyczne oraz pierwsze zawody triathlonowe prowadzone pod okiem Jerzego Górskiego. To w tym miejscu podjęli swoją pierwszą pracę w zawodzie ratownika, która miała wpływ na budowanie ich charakteru. Dziś, po latach chcą stworzyć nowy ośrodek, który będzie Krainą z dobrą energią. Od samego początku miejsce tworzone jest z zachowaniem norm i wymogów do przyjmowania gości z niepełnosprawnością, tak by każdy mógł skorzystać z uroków i usług oferowanych przez ośrodek.

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Polska
Dolnośląskie

59-222 JEZIERZANY
ul. JEZIERZANY 140/2


kontakt

Pokaż adres www

Pokaż numer

Pokaż e-mail


ReklamaBaner K3 - Ubezpieczenia assistance

Kempingi w okolicy