Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Baza namiotowa - Camping Stowarzyszenia Inicjatyw Bieszczadzkich Przełączenie

Polska Polska Podkarpackie, Dwernik
aktualizacja: 19 maja 2023

Opis miejscówki

Kemping położony Dwerniku, w malowniczej okolicy Bieszczadów zapewnia doskonałe warunki dla miłośników natury i aktywnego wypoczynku. Jest idealnym miejscem dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z przyrodą.

Kemping z bezpośrednim dojściem do rzeki San, co umożliwia łatwe korzystanie z atrakcji wodnych i relaks w otoczeniu pięknych krajobrazów.

Podstawowe udogodnienia na terenie kempingu to toalety oraz wiata ogniskowo-eventowa, która sprzyja integracji i organizacji spotkań. Posiadamy również wodę techniczną, a w niedalekiej przyszłości planowane są sanitariaty, oraz woda pitna.

Kemping ma charakter społeczny, a wszystkie darowizny przeznaczane są na cele statutowe Stowarzyszenia Inicjatyw Bieszczadzkich "Przełączenie". Nasze stowarzyszenie działa na rzecz wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju lokalnej społeczności w obszarze reintegracji społecznej. Misją jest wspieranie rozwoju turystyki i sportu, promowanie inicjatyw edukacyjnych, proekologicznych oraz zdrowego stylu życia. Organizujemy również warsztaty dla dzieci i młodzieży.