Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Villaggio Turistico Europeo

  • aktualizacja: 11.12.2017, odsłon: 878
Opinie

( 0 )

Dodaj +
Adres
Catania 95121, V. le Kennedy 91, Włochy
E-mail

Wiadomość do kempingu

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Villaggio Turistico Europeo

Po prostu na wakacje, odpoczynek, relaks, wolność, przyroda i zabawa!

Jeśli rozważacie Państwo europejską wioskę turystyczną jako cel na najbliższe wakacje, wybraliście Państwo miejsce, które wyróżnia się swoim rodzinnym i dynamicznym środowiskiem, piękną prywatną plażą i uprzywilejowanym położeniem geograficznym, które pozwoli wam z łatwością zwiedzić pozostałą część wyspy, z jej wspaniałymi plażami, malowniczymi wioskami, zabytkowymi miastami, grecko-rzymskimi zabytkami archeologicznymi i niezapomnianym życiem nocnym.

Wioska na powierzchni ponad 6 hektarów, zanurzona w naturalnej oazie chronionej eukaliptusem nad wspaniałym Morzem Jońskim.
Europejska Wioska Turystyczna oferuje wszelkie udogodnienia i usługi, które sprawią, że Twoje wakacje będą niezapomniane.

Swoją szczególną atrakcją jest duża, prywatna plaża, wyposażona w tropikalne rośliny i parasole z liśćmi palmowymi, idealna do spędzenia w pełni relaksujących dni nad morzem z przyjaciółmi i rodziną.

Wewnątrz miejscowości nie ma żadnych dodatkowych kosztów, a usługa na plaży jest wliczona w cenę pobytu.
Nasze recepcja jest otwarta 24 godziny na dobę, dzięki czemu nasi klienci mają do niej dostęp w każdej chwili.

Zapraszamy Państwa czworonożnych przyjaciół.

W razie jakichkolwiek pytań lub informacji prosimy o kontakt z nami. Z niecierpliwością czekamy na Państwa osobiste spotkanie!!

CAMPEGGIO

Tereny wyposażone w kempingi oferują różne możliwości zakwaterowania: oferta obejmuje proste stanowiska (dla namiotów/karawan/obozów/obozów) do bungalowów lub wynajem namiotów lub przyczep kempingowych już zmontowanych i gotowych do użytku.

Z biegiem lat byliśmy świadkami rozwoju oferowanych usług, które doprowadziły do coraz większych kempingów i w coraz większym stopniu przypominały raczej wioski czy miasta wakacyjne niż miejsca przyrodnicze, przez co zabrakło pewnej ilości rodzimego ducha kempingowców. Z drugiej strony rozwój w tym sensie umożliwił wszystkim, młodym i starym, zaoferowanie innym możliwości rozrywki oraz zwiększył liczbę użytkowników w stosunku do ceny, bardziej dostępnych niż inne oferty.

Podobnie jak w przypadku obiektów hotelowych, kempingi są również oceniane z coraz większą liczbą gwiazdek, ponieważ rośnie zakres usług, wyposażenia, udogodnień i zajęć rekreacyjnych.

Obecnie istnieją liczne stowarzyszenia promujące turystykę kempingową i turystyczną oraz liczne strony internetowe, na których można znaleźć informacje o kempingach i obiektach hotelowych.

CECHY

Do camperów
Do przyczep
Do zmywania
Namiot
Plaża
Prysznic
Pływanie
Visa
WC
Woda
Żeglowanie
Morze

MIEJSCA CAMPINGOWE

nad morzem

STANDARDY CAMPINGOWE

Prąd Umywalnie

SPORT I REKREACJA

Kąpiel w jeziorze / stawie / morzu / rzece Możliwości żeglowania & windsurfingu Zajęcia animacyjne dla dzieci

Dodaj opinię do kempingu:

Obsługa
Sanitariaty
Atrakcje dla dzieci
Rozrywka
Jedzenie i picie
Otoczenie

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Trwa ładowanie listy wyników...

Inne kempingi w okolicy

International Village - Camping La Timpa

international village - camping la timpa

 Włochy, Acireale-Catania

OTWARTY PRZEZ CAŁY ROK MIĘDZYNARODOWY KAMPING-VILLAGE "LA TIMPA" znajduje się bezpośrednio nad morzem, przy S. Maria La Scala, urokliwej i charakterystycznej...
Camping Al Yag

camping al yag

 Włochy, Pozzillo di Acireale

Al Yag Camping Park i Residence położony jest w Pozzillo (Acireale), małej nadmorskiej wiosce nad Morzem Jońskim. Al Yag cieszy się uprzywilejowaną pozycją, aby odkryć...
Camping Al Mokambo

camping al mokambo

 Włochy, Fondachello di Mascali

W pobliżu morza, pomiędzy Taorminą a Katanią, w centrum jednego z najpiękniejszych obszarów turystycznych Sycylii, Kemping Mokambo wita Państwa. Położony 20...
Campeggio Etna

campeggio etna

 Włochy, Nicolosi

Kemping Etna znajduje się w Nicolosi w okolicach Pineta Monti Rossi, 900 metrów nad poziomem morza. Kemping posiada odkryty basen i ma powierzchnię ok. 29.000 mkw. oraz...
do góry strony