ReklamaBilbord prenumerata podstrony

Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Villaggio Camping Bellino

  • aktualizacja: 12.12.2017, odsłon: 386
Opinie

( 0 )

Dodaj +
Adres
Catanzaro 88100, Località Doganieri 4, Włochy
E-mail

Wiadomość do kempingu

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Villaggio Camping Bellino

Wioska kempingowa "BELLINO", położona na Kostaryce Ionica Calabrese i jedyna baza noclegowa na wolnym powietrzu na terenie gminy Catanzaro, stolicy Kalabrii, jest zarządzana przez Zintegrowane Służby Turystyczne, pod skrótem S. T. I., spółdzielnia.
Kompleks składa się z obszaru, na którym znajduje się gęsty las sosnowy, graniczący z plażą, przeznaczony na prowadzenie kempingu, a w pobliżu tej ostatniej znajduje się obszar, na którym znajduje się sześć willi tarasowych i usług.
 
Obiekt znajduje się na wybrzeżu Jońskim o nazwie "Costa degli Aranci", 15 km od historycznego centrum stolicy regionu i 8 km od jego morskiej dzielnicy Catanzaro Lido, siedziby międzynarodowego festiwalu filmowego Magna Grecia Film Festival (MGFF), który co roku odbywa się między końcem lipca a początkiem sierpnia.

Wioska kempingowa "BELLINO", położona w centrum Placu Zatoki Kempingowej, w jednym z najciekawszych pod względem przyrodniczym, artystycznym, kulturalnym, krajobrazowym i turystycznym z punktu widzenia Kalabrii; Znajduje się w odległości 50 km od Sila Piccola, gdzie zaczyna się teren Parku Narodowego Sila, 10 km od Parku Archeologicznego Scolacium di Roccelletta di Borgia (Cz) i 55 km od Capocolonna (Kr) z jego Muzeum Archeologicznym.
Kompleks położony jest również w niewielkiej odległości od centrów turystycznych Soverato (Cz), 35 km, i "Le Castella", 40 km, z zamkiem Normanów i punktem wyjścia do wycieczek do morskiego obszaru chronionego Capo Rizzuto (Kr).                                                                           

 Wioska kempingowa "BELLINO" - COMPLEX

Na łącznej powierzchni ok. 15.000 m kw., całkowicie ogrodzony i strzeżony, który graniczy z plażą; przy wejściu do Wioski znajduje się duży wewnętrzny parking, który stanowi maksymalne ograniczenie dostępu dla każdego typu pojazdu samochodowego wewnątrz Wioski.
Wejście odbywa się poprzez obowiązkowe przejście przez budynek, w którym mieści się Zarząd.  Kompleks wyposażony jest w pomieszczenie usługowe, w którym znajdują się pomieszczenia, w których jest pizzeria, bar, mały targ; wszystkie są z widokiem na "Meeting Point" dla gości Wioski, w tym obszarze odbywają się imprezy i wydarzenia, które odbywają się w strukturze.
Całość jest połączona z systemem wody pitnej akweduktu miejskiego Catanzaro, który zasila również rezerwat 13.000 litrów obsługiwany przez dwa autoklawy, które są uruchamiane w przypadku braku bezpośredniego przepływu. System ten umożliwia kompleksowi, nawet w czasach większego napływu i niedostatku zasobów komunalnych, uniknięcie "niedoboru" w zaopatrzeniu w wodę.                                       Rozszerzenie
Zatoka Placu:
Podczas gdy krańce geograficzne tego rozległego odcinka wybrzeża charakteryzują się niskimi piaszczystymi i żwirowymi plażami, zwłaszcza u ujść rzek sąsiadujących z brzegiem rzeki, centralna część Costa degli Aranci jest dotknięta obecnością skalistych białych granitowych promontorii, które delikatnie rozkładają się w kierunku morza. Kamieniste plaże Botricello, Cropani i Sellia Marina na północy oraz Isca sul Ionio i Badolato Marina na południu, kontrastuje z potężnym cyplem Stalettì, który oferuje najpiękniejsze widoki całego Costa degli Aranci. Przylądek, który wznosi się na południe od długiej plaży Squillace Lido, graniczy od północy z plażami Copanello, a od południa zbocza łagodnie w kierunku białych plaż Montepaone Lido i Soverato.

W centrum cypla znajduje się Caminia, miasto w gminie Stalettì z widokiem na krystalicznie czyste morze do tego piękne granitowe klify, które tworzą małe i kolorowe jaskinie morskie.
Piękno przyrody i krajobrazu Costa degli Aranci jest idealnym miejscem dla dziedzictwa archeologicznego całej Zatoki Placu oraz znanych i dobrze wyposażonych kurortów nadmorskich, takich jak Soverato, Copanello i Catanzaro Lido. Bogate w artystyczne i monumentalne świadectwa starożytnej i chwalebnej przeszłości, a także średniowieczna wieś Squillace, wznosiła się na wysokości 344 metrów nad poziomem morza, dominując nad zatoką.

W Parku Archeologicznym Scolacium można podziwiać pozostałości starożytnej kolonii rzymskiej i monumentalną bazylikę Santa Maria della Roccella, zbudowaną w XI wieku przez Normanów i uznawaną za jedną z największych świątyń templariuszy we Włoszech.

Wioska kempingowa "BELLINO" jest położona na obszarze o bardzo niskiej gęstości zaludnienia, całkowicie nieskażonym z punktu widzenia środowiska naturalnego, ale tylko 5 km od nadmorskiej dzielnicy Catanzaro, zwanej "Lido" lub "Marina", która jest najbardziej zaludniona na terenie całej gminy; w dzielnicy "Lido" znajdują się wszystkie usługi użyteczności publicznej (stacjonarne, bankowe apteki itp.), a także inne.
W odległości zaledwie 2 km od obiektu znajduje się Centrum Handlowe "Le Fontane", jeden z największych parków handlowych w Kalabrii. 
 

CECHY

Bar
Boisko do gier
Do camperów
Do przyczep
Do zmywania
Góry
Namiot
Plac Zabaw
Plaża
Pralka
Prysznic
Psy
Pływanie
Sklep
Świetlica
Tenis
Visa
WC
Woda
Żeglowanie
Morze

OGÓLNE ATRYBUTY

Można przyjeżdżać z psami poza sezonem głównym

MIEJSCA CAMPINGOWE

nad morzem w górach

STANDARDY CAMPINGOWE

Prąd Pralka Restauracja (na miejscu lub w pobliżu) Bar (na miejscu lub w pobliżu) Sklep spożywczy (na miejscu lub w pobliżu) Namioty do wynajęcia Umywalnie

SPORT I REKREACJA

Kąpiel w jeziorze / stawie / morzu / rzece Tenis Tenis stołowy Możliwości żeglowania & windsurfingu Boisko do piłki plażowej Duży plac zabaw Zajęcia animacyjne dla dzieci

Dodaj opinię do kempingu:

Obsługa
Sanitariaty
Atrakcje dla dzieci
Rozrywka
Jedzenie i picie
Otoczenie

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Trwa ładowanie listy wyników...

Inne kempingi w okolicy

Villaggio Campeggio Napeto Club

villaggio campeggio napeto club

 Włochy, Pizzo

Kemping położony jest w centrum Zatoki Eufemijskiej, bezpośrednio na białej piaszczystej plaży, z nowoczesnym i wygodnym zapleczem, w kontakcie z naturą w rodzinnej...
villaggio Calalandrusa

villaggio calalandrusa

 Włochy, Guardavalle Marina

Wioska otoczona jest zielenią: są tam ogrody, bardzo dobrze utrzymane, gdzie można znaleźć kwaterę i skąd w krótkim czasie można dotrzeć do dowolnego zakątku...
Pizzo Greco Club Naturista

pizzo greco club naturista

 Włochy, Isola Capo Rizzuto

Kemping rezerwuje możliwość wypoczynku na stanowiskach lub terenach bezpośrednio zwróconych do morza o różnych wymiarach.  Samochody osobowe i motocykle...
Nirvana Club Village (Gammatour S.a.s.)

nirvana club village (gammatour s.a.s.)

 Włochy, Belcastro

Chcesz spędzić wakacje w miejscu, gdzie słońce świeci przez cały rok, morze jest krystalicznie czyste, a plaża pokryta jest drobnozłotymi ziarenkami piasku? Wieś...
do góry strony