Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Tisza Kemping

  • aktualizacja: 15.05.2018, odsłon: 656
Opinie

( 0 )

Dodaj +
Adres
Tiszafüred 5350 , Fürdő út 21, Węgry
E-mail

Wiadomość do kempingu

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Tisza Kemping

Pozwól Twojej rodzinie odwiedzić nasz nowy kemping, otwarty w 1999 roku. Czekamy na gości lubiących relaks, rozrywkę, rekreację lub przygodę, którzy lubią uprawiać sporty wodne, przed Thermál Spa, znanym ze swojej leczniczej wody.
Kemping zapewnia najbardziej niezbędne udogodnienia i oferuje także przyczepy kempingowe. Miejsca kempingowe są wyposażone w przyłącze elektryczne, a my mamy małą kuchnię dla kucharza. Nasze usługi zostały poszerzone o apartamentowiec, w którym dostępne są 2 pokoje czteroosobowe. W domu: kuchnia, prysznic, WC. Pies i kot są mile widziani. Goście mogą bezpłatnie korzystać z parkingu dla gości kempingu.

typ
rodzinny
mini
namioty
termiczny
przyjazny dla środowiska
camping i mieszkanie
zacieniony, jest trawiasty
Środowisko: rzeka, nad jeziorem, ośrodek wypoczynkowy
Nabrzeże Tisza i Jezioro Tisza 500m
Całkowita powierzchnia 500 m2
Powierzchnia użytkowa 300 m2
Higieniczny blok: prysznic z ciepłą wodą (mężczyzna, kobieta), umywalka z ciepłą wodą, WC (mężczyzna, kobieta), przyłącze elektryczne, przyłącze wody pitnej, zlew z ciepłą wodą, pralka, lodówka, podwójny zlew.
Inne dostępne usługi Miejsce do wypieku i pieczenia.
Przyczepa dla 2 osób (do 4 osób)
Apartament I. 2 x 4-osobowe pokoje (8 łóżek), TV, kuchnia, umywalka (z prysznicem)
Apartament II. 8 łóżko poddasze, prywatna łazienka, kuchnia.                                                                                             

Tiszafüred
Tiszafured jest stolicą osad w pobliżu jeziora Tisza. Kurort jest celem ekoturystyki. Łaźnia termalna zbudowała tu prawdziwą akwakulturę. Obszar ten jest bogaty w chronione zasoby naturalne.

Jego populacja liczy około 15 000 osób. Tisza zawsze odgrywała ważną rolę w życiu miasta. Tiszafured to największy ośrodek osadniczy i turystyczny w regionie jeziora Tisza. Miasto i jego okolice są popularnym miejscem dla osób poszukujących spokojnego środowiska naturalnego. Zwiedzający mogą również pojeździć konno, są wyścigi konne i wycieczki rowerowe wzdłuż Cisy. Ci, którzy podziwiają ten krajobraz, zakochują się i wracają rok po roku.

Oprócz jeziora Tisza, woda termalna jest także wspaniałym skarbem dla naszego miasta, a kąpielisko termalne czeka na odwiedzających. Jest tu basen, basen plażowy i kryty basen termalny z alkaliczną wodą węglowodorową o temperaturze 39 ° C, który doskonale nadaje się do regeneracji i leczenia różnych schorzeń narządu ruchu i reumatycznych.

Goście przybywający do miasta są zakwaterowani we wspaniałym hotelu w Tisza, rodzinnych pensjonatach, wysokiej jakości kempingach i kwaterach prywatnych. Osoby zainteresowane sztuką ludową mogą przez wiele lat zapoznać się ze słynną ceramiką garncarską, aby zobaczyć Muzeum Pocałunków Kiss i dom ceramiki Nyúzó Gáspár. W naszym mieście są obecnie dwa warsztaty garncarskie. Tworzone w nich przedmioty zachowują pamięć o resztach czasu tutaj. Korzystna lokalizacja miasta pozwala wczasowiczom na poznanie zabytków w okolicy.  Największy na Węgrzech raj wędkarski czeka na wszystkich.

Zabytki, tylko najważniejsze :)
Jezioro Cisa
Jezioro Tisza jest sztucznym zbiornikiem we wschodnim regionie Węgier pomiędzy Cisą 404 km (Kisköre) i 440,5 km (Tiszabábolna), w dolinie Cisy. Jest to druga co do wielkości woda stojąca w Zagłębiu Karpackim, chociaż ta definicja stojącej wody nie jest całkowicie poprawna, ponieważ Tisza ma znaczące ruchy wody. Jego powierzchnia wynosi 127 km2, maksymalna długość to 27 km, maksymalna szerokość to 6 km. Jego huśtawka stała się możliwa dzięki zainstalowaniu wodospadów na małą skalę w 1973 r., Który jest drugim etapem węgierskiego odcinka Tisza.
Obszar ten przedstawiał bardzo zróżnicowany obraz do lat 60. XX wieku. Porośnięte lasem tereny, galerie leśne na przemian z dzikimi, leśnymi pastwiskami i łąkami, rozlewiska, duże sady i pola uprawne.

Zapewnienie zaopatrzenia w wodę głównych kanałów Jászsági i Nagykunsági. Oprócz zaspokajania potrzeb rolnictwa, ma ona również istotne znaczenie w ograniczaniu niedoboru wody w dolinie Körös oraz w ekologicznym zaopatrywaniu w wodę poprzez przeniesienie grawitacyjne.
Kolejnym głównym celem jest dostarczanie wody do małej elektrowni wodnej z wystarczającą ilością wody, aby zapewnić tanią energię elektryczną do tego obszaru.
Po trzecie, stworzenie przestrzeni odpowiedniej dla turystyki i sportów wodnych.

Z tych powodów w latach 1968-69 rozpoczęto budowę dzisiejszych tam i małych elektrowni.  Gniazda wielu ptaków.
Dewastacji uniknęło kilka obszarów, z których najważniejszym jest staro ytna dolina Aponyhát, która jest wyjątkową rzadkością - wiele starych dębów. Wśród wielkich drzew jest czarny bocian. Czarne buki.
Pierwsza huśtawka była możliwa dzięki zainstalowaniu jej małej drogi wodnej w 1973 r., Aw 1980 r. Wdrożono drugi bieg. Zbiornik nadal pracuje na tym poziomie. Jednakże, trzeci poziom pęcznienia nie został wykonany (to nadal podnosi poziom około 150 cm), który ma kilka przyczyn. Jednym z nich jest to, że dzisiejsze tamy mogą nie być w stanie obsłużyć tego poziomu przez długi czas. Zgodnie z pierwotnym założeniem, cały obszar zbiornika byłby obszarem otwartej wody, ale ponieważ trzeci poziom nie został podniesiony, pozostało wiele suchości.
Łączna powierzchnia zbiorników w zbiorniku wynosi około 43 km2, średnia głębokość wody wynosi 1,3 m, a maksymalna głębokość to 17 m (mierzona w rzece rzeki Cisy). Długość koła zamachowego w zbiorniku wynosi 33,5 km.

CECHY

Boisko do gier
Do camperów
Do przyczep
Grill
Jezioro
Kuchnia
Namiot
Prysznic
Psy
Pływanie
Sklep
Visa
WC
Woda
Wypożyczalnia rowerów
Żeglowanie
Zima

OGÓLNE ATRYBUTY

Można przyjeżdżać z psami Można przyjeżdżać z psami poza sezonem głównym

MIEJSCA CAMPINGOWE

nad jeziorem w pobliżu rzeki lub strumienia

STANDARDY CAMPINGOWE

Restauracja (na miejscu lub w pobliżu) Sklep spożywczy (na miejscu lub w pobliżu) Namioty do wynajęcia Przyczepy turystyczne do wynajęcia

SPORT I REKREACJA

Kąpiel w jeziorze / stawie / morzu / rzece Basen otwarty Kąpiele termalne Możliwości żeglowania & windsurfingu Wypożyczalnia rowerów Boisko do piłki plażowej Wiata grillowa Zjeżdżalnia wodna

Dodaj opinię do kempingu:

Obsługa
Sanitariaty
Atrakcje dla dzieci
Rozrywka
Jedzenie i picie
Otoczenie

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Trwa ładowanie listy wyników...

Inne kempingi w okolicy

Arnyas

arnyas

 Węgry, Puspokladany

Tisza - tó Kemping

tisza - tó kemping

 Węgry, Poroszló

Kemping na jeziorze Cisa W Poroszló w weekendy czekają na Ciebie ciekawe programy! Zwiedzanie Poroszló: Kościół katolicki Kościół...
Thermal Camping & Bungallows Tiszafüred

thermal camping & bungallows tiszafüred

 Węgry, Tiszafüred

W połowie rzeki Cisy można znaleźć zaporę Kisköre, która spowodowała narodziny jeziora Tisza. Tiszafured jest centrum tego regionu jeziora Tisza. Nasz kemping...
Termál Kemping

termál kemping

 Węgry, Tiszaújváros

Termál Kemping ** znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie spa i basenu i oferuje zakwaterowanie w domkach kempingowych z domami, namiotami i przyczepami kempingowymi dla...
do góry strony