Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

River Valley Country Park

  • aktualizacja: 27.06.2019, odsłon: 223
Opinie

( 0 )

Dodaj +
Adres
9ER Penzance TR20 , Relubbus , Wielka Brytania
E-mail

Wiadomość do kempingu

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

River Valley Country Park

River Valley Country Park jest czterogwiazdkowym kempingiem i parkingiem dla przyczep kempingowych w pobliżu Penzance w Kornwalii. Nasz park jest spokojny w najlepszym wydaniu, z 23 hektarami zieleni, aby pomóc Ci zapomnieć o kłopotach współczesnego życia. Oferujemy rodzinom i parom nasze przestronne domki i wspaniałe przyczepy kempingowe do wynajęcia w doskonałej relacji jakości do ceny. Mamy również szereg przyjaznych dla psów zakwaterowań, które są bardzo popularne, więc zarezerwuj wcześniej!

Nasze piękne luksusowe domki wakacyjne i przyczepy kempingowe (niektóre przyczepy kempingowe i domki mają jacuzzi!) znajdują się w olśniewającej, wiejskiej lokalizacji w Kornwalii, z łatwym dostępem do plaż na północnym i południowym wybrzeżu Kornwalii. 

Położenie nad brzegiem naszego czystego, płytkiego strumienia zachęca do relaksu, podczas gdy wybiorą Państwo wspaniały kornwalijski krajobraz, na który składają się spektakularne klify, wrzosowiska, wypełnione kwiatami aleje, zalesiona dolina i niesamowita przyroda. Otrzymaliśmy nagrodę David Bellamy Gold Award, która jest doskonałym odzwierciedleniem etosu parku.

W Dolinie Rzeki znajduje się również duży wybór domków letniskowych i luksusowych przyczep kempingowych na sprzedaż, a także mały sklepik, dobrze wyposażona pralnia i bezpłatny Internet bezprzewodowy w całym parku.

Kornwalia ma tak wiele do zaoferowania i jest warta odwiedzenia. Krajobraz jest urokliwy, a miasta i wioski cieszą się niesamowitą popularnością wśród turystów i jest miejscem, w którym odbywa się wiele udanych programów telewizyjnych, takich jak Poldark, Doc Martin i ostatnio seria Rosamunde Pilcher. Niezależnie od tego, czy przyciągnie Cię spokój i cisza, pobliskie wybrzeże tej legendarnej krainy, czy tętniące życiem porty rybackie, będziesz chciał wracać za każdym razem na bezstresowe schroniska i wakacje karawanowe w Kornwalii przez cały rok.

CECHY

Domki
Internet
Ogrodzenie
Psy
Rzeka
Telefon
Visa
WC
WI-FI

OGÓLNE ATRYBUTY

Można przyjeżdżać z psami

MIEJSCA CAMPINGOWE

w pobliżu rzeki lub strumienia

STANDARDY CAMPINGOWE

Internet

Dodaj opinię do kempingu:

Obsługa
Sanitariaty
Atrakcje dla dzieci
Rozrywka
Jedzenie i picie
Otoczenie

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Trwa ładowanie listy wyników...
do góry strony