ReklamaBilbord  - CSP 2020 31.08-05.10 Sebastian Bartek

Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Resipole Farm Holiday Park

  • aktualizacja: 27.06.2019, odsłon: 179
Opinie

( 0 )

Dodaj +
Adres
4HX Acharacle PH36 , Loch Sunart , Wielka Brytania
E-mail

Wiadomość do kempingu

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Resipole Farm Holiday Park

W Resipole Farm Holiday Park w pobliżu Loch Sunart, wspaniałego miejsca na kemping, glamping, karawaning i samoobsługę w dzikich wyżynach West Highlands of Scotland, wszyscy mogą cieszyć się wspaniałą scenerią. Spodziewaj się wyjątkowej przyrody na farmie, gdzie bydło wypasa się spokojnie w lasach dębowych wyznaczonych jako Specjalny Obszar Ochrony.

Oczekuj też jednego z najbardziej zielonych miejsc wypoczynkowych, które znajdziesz wszędzie. Resipole otrzymało specjalną nagrodę od profesora Davida Bellamy'ego za ochronę i poprawę stanu środowiska naturalnego, a przyjazne dla środowiska postawy przeważają w tym szczególnym środowisku. Trzy pokolenia rodziny Sinclair prowadziły ją i między nimi posadziły setki drzew na terenie parku i okolicznych zboczach, tworząc siedlisko, w którym kwitną liczne rośliny i są zwierzęta, w tym jelenie, wiewiórki czerwone, nietoperze, borsuki i kuny sosnowe.

Receptura Resipole ma na celu zaoferowanie wszystkiego, czego goście mogą chcieć na odprężający i przyjemny wypoczynek. Zarówno przyczepa kempingowa, jak i stanowiska kempingowe są przestronne i są albo na twardej powierzchni z elektrycznymi zaczepami, albo bez trawy. 

Doskonałe udogodnienia obejmują sklep, pralnię, nowoczesne prysznice i toalety, prywatną pochylnię dla łodzi i kajaków, a nawet galerię sztuki. Na miejscu strażnicy zapewniają, że wszystko jest w porządku przez cały czas.

Loch Sunart to loch morski i wyznaczony Morski Obszar Chroniony, zasilany zarówno słoną wodą z Atlantyku, jak i słodką wodą ze strumieni. Tutaj na Półwyspie Ardnamurchan ciepłe morza spotykają się z zimniejszymi wodami, pielęgnując niezwykłą gamę stworzeń i roślin, w tym rzadkie i piękne gatunki.

Z Resipole Farm, można udać się na wycieczkę na szczyt Ben Resipole, 845-metrowy Corbett i można odbyć spokojny spacer wzdłuż pobliskich ścieżek, aby cieszyć się szeroką gamą rzadkiej fauny i flory.

CECHY

Bar
Do camperów
Do przyczep
Domki
Góry
Grill
Inwalidzi
Namiot
Ognisko
Pralka
Prysznic
Psy
Sklep
Visa
WC
WC dla inwalidów
Wędkowanie
WI-FI
Wypożyczalnia rowerów
Żeglowanie
Morze

OGÓLNE ATRYBUTY

Można przyjeżdżać z psami

MIEJSCA CAMPINGOWE

nad morzem w górach

STANDARDY CAMPINGOWE

Prąd Pralka Restauracja (na miejscu lub w pobliżu) Bar (na miejscu lub w pobliżu) Sklep spożywczy (na miejscu lub w pobliżu) Namioty do wynajęcia Umywalnie

SPORT I REKREACJA

Kąpiel w jeziorze / stawie / morzu / rzece Możliwości żeglowania & windsurfingu Wypożyczalnia rowerów Wiata grillowa Łowisko ryb

Dodaj opinię do kempingu:

Obsługa
Sanitariaty
Atrakcje dla dzieci
Rozrywka
Jedzenie i picie
Otoczenie

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Trwa ładowanie listy wyników...
do góry strony