ReklamaBilbord prenumerata podstrony

Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Proctors Stead Caravan Site

  • aktualizacja: 27.06.2019, odsłon: 64
Opinie

( 0 )

Dodaj +
Adres
3TF Alnwick NE66 , Nr Craster , Wielka Brytania
E-mail

Wiadomość do kempingu

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Proctors Stead Caravan Site

Proctor's Stead to mały, przyjazny, rodzinnie prowadzony park kempingowy położony jedną milę od morza i otoczony obszarami o wyjątkowym pięknie naturalnym. Sam park jest płaskim, osłoniętym, dobrze utrzymanym terenem zielonym, zapewniającym wyżywienie dla około 60 przyczep kempingowych i pojazdów kempingowych. Przepraszamy, nie zabieramy już namiotów, namiotów z przyczepami ani składanych kamperów.

Nasz domek z bali. Recepcja znajduje się przy wejściu na teren obiektu i jest otwarty przez cały dzień (sprawdź godziny otwarcia na wyświetlaczu). Rezerwują Państwo tutaj w dniu przyjazdu, czyli od 1-19:00.

Zapraszamy do zapoznania się z szeregiem lokalnych informacji, które mamy do dyspozycji dla naszych gości oraz bardzo popularną wymianą książek. Bezpieczne czasy przejazdu w Lindisfarne i rozkłady jazdy autobusów są najbardziej pożądanymi informacjami - mamy całkiem dobry serwis autobusowy na obszarach wiejskich.

W Recepcji sprzedajemy różne produkty mleczarskie z mleczarni Davidsons i pyszne kiełbaski z Turnbulls of Alnwick. Istnieją pewne zszywki spożywcze na wypadek, gdybyś zapomniał lub zabrakło Ci czegokolwiek, a także podstawy śniadania. Mamy w magazynie pyszne lody Doddington Dairy oraz wybór napojów bezalkoholowych i wody.

Zawsze jest ktoś pod ręką, kto zasugeruje miejsca do odwiedzenia, spacery w celu zwiedzania lub poleci dobry lokalny pub na posiłek lub spokojny napój. Chętnie pomożemy, więc zadzwoń do Recepcji i rozejrzyj się........ a jeśli masz psa, zafunduj mu kość!

Do naszych udogodnień należą regularnie czyszczone prysznice, toalety i umywalki z ciepłą wodą; punkty poboru mocy dostępne dla golarek i suszarek do włosów; zmywarka do naczyń. Posiadamy również pralnię z pralką na monety i oddzielną suszarką bębnową. Możliwość podłączenia do prądu - 10 amperów.

CECHY

Do camperów
Do zmywania
Domki
Internet
Pralka
Prysznic
Psy
Pływanie
Sklep
Visa
WC
WI-FI
Wypożyczalnia rowerów
Morze

OGÓLNE ATRYBUTY

Można przyjeżdżać z psami Można przyjeżdżać z psami poza sezonem głównym

MIEJSCA CAMPINGOWE

nad morzem

STANDARDY CAMPINGOWE

Prąd Internet Pralka Restauracja (na miejscu lub w pobliżu) Sklep spożywczy (na miejscu lub w pobliżu) Namioty do wynajęcia Umywalnie

SPORT I REKREACJA

Kąpiel w jeziorze / stawie / morzu / rzece Basen kryty Minigolf Golf Wypożyczalnia rowerów Wyciąg narciarski

Dodaj opinię do kempingu:

Obsługa
Sanitariaty
Atrakcje dla dzieci
Rozrywka
Jedzenie i picie
Otoczenie

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Trwa ładowanie listy wyników...
do góry strony