ReklamaBilbord prenumerata podstrony

Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Porlock Caravan Park

  • aktualizacja: 27.06.2019, odsłon: 52
Opinie

( 0 )

Dodaj +
Adres
8ND Minehead TA24 , Highbank , Wielka Brytania
E-mail

Wiadomość do kempingu

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Porlock Caravan Park

Mamy przyjemność powitać Państwa w naszym rodzinnie prowadzonym, wielokrotnie nagradzanym Holiday Park, położonym w pięknej dolinie Porlock, w Narodowym Parku Exmoor. Naszym celem jest, aby Państwa pobyt był jak najbardziej relaksujący i przyjemny, niezależnie od tego, czy jesteście Państwo na kempingu, w podróży, czy też przebywacie w jednym z naszych luksusowych domów wakacyjnych. Jesteśmy z pasją zaangażowani w ochronę przyrody, w tym naszego nagrodzonego ogrodu Bellamy, jednocześnie utrzymując nasze tereny i obiekty na najwyższym poziomie, aby zapewnić Ci wspaniałe i niezapomniane wakacje.
 
Porlock Holiday Park jest idealną bazą wypadową do uprawiania takich aktywności jak spacery (ścieżka przybrzeżna), jazda konna, jazda na rowerze lub relaks i rozkoszowanie się bogactwem dzikiej przyrody wśród niezakłóconego spokoju i wyjątkowego piękna naturalnego najpiękniejszego krajobrazu Anglii. Exmoor jest jednym z najbardziej spokojnych parków narodowych i oferuje jedne z najlepszych widoków na gwiazdy w kraju, jesteśmy domem dla najwyższego drzewa w Anglii i mamy najwyższe klify w Wielkiej Brytanii, a także zapewniamy miejsce do tupania największych stad jeleni czerwonych (największego dzikiego ssaka w Wielkiej Brytanii) w Anglii i dom słynnego Exmoor Pony - najstarszej rasy w Europie. Oferujemy doskonałą lokalizację, z której można doświadczyć i zwiedzić Devon i West Somerset lub odwiedzić malownicze porty i kurorty zapierającego dech w piersiach wybrzeża.
 
Idealne położonie w odległości krótkiego spaceru od centrum Porlock z pubami, restauracjami, sprzedawcami wioski i dobrymi połączeniami komunikacyjnymi do Minehead. Właściciele psów są bardzo mile widziani, z niecierpliwością czekamy na powitanie wszystkich gości, zarówno starych, jak i nowych, i możemy pomóc Ci zaplanować Twoje dni, polecając interesujące miejsca do odwiedzenia.

CECHY

Bar
Do camperów
Do przyczep
Domki
Grill
Internet
Jazda Konna
Namiot
Pralka
Prysznic
Psy
Pływanie
Rzeka
Sklep
Telefon
Visa
WC
WC dla inwalidów
WC chemiczne
WI-FI
Wypożyczalnia rowerów
Morze

OGÓLNE ATRYBUTY

Można przyjeżdżać z psami Można przyjeżdżać z psami poza sezonem głównym

MIEJSCA CAMPINGOWE

nad morzem w pobliżu rzeki lub strumienia

STANDARDY CAMPINGOWE

Prąd Internet Pralka Bar (na miejscu lub w pobliżu) Sklep spożywczy (na miejscu lub w pobliżu) Namioty do wynajęcia Umywalnie

SPORT I REKREACJA

Kąpiel w jeziorze / stawie / morzu / rzece Basen kryty Tenis Golf Wypożyczalnia rowerów Wiata grillowa

Dodaj opinię do kempingu:

Obsługa
Sanitariaty
Atrakcje dla dzieci
Rozrywka
Jedzenie i picie
Otoczenie

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Trwa ładowanie listy wyników...
do góry strony