ReklamaBilbord Prenumerata

Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Le Streghe Agriturismo

  • aktualizacja: 08.12.2017, odsłon: 489
Opinie

( 0 )

Dodaj +
Adres
Montenero Sabino (RI) 02040, Vocabolo S. ELia 1, Włochy
E-mail

Wiadomość do kempingu

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Le Streghe Agriturismo

LE STREGHE AGRITURISMO jest małym gospodarstwem rolnym i kempingiem w środku wzgórz regionu Sabina, do Rzymu. Znajdujemy się w odległych miejscach, gdzie naprawdę można się zrelaksować i słuchać tylko natury.  

Dysponujemy 10 stanowiskami do biwakowania i 5 na furgonetkę, dwie łazienki z prysznicem i ciepłą i zimną wodą. W naszej restauracji serwujemy obiad i kolację w większości przypadków jest to nasza własna produkcja.

Koszt wynosi maks. 30 euro za 1 furgonetkę/end za dzień, a jeśli jesz posiłek w naszej restauracji, obiad lub kolację, płacisz tylko za jeden posiłek (25 euro za osobę, z wyłączeniem napojów) i obóz jest darmowy!!

W sąsiedztwie znajduje się kilka cudów przyrody: Marmore falls, Labro wioska, Kilka jezior (Salto, Turano, Lungo e Ripasottile, Paterno, Scandarello) Zwiedzanie podziemnej części Rieti, Wenecji środkowych Włoch, zwiedzanie katakumb, zamków i pałaców. Jeśli lubisz wędrówki, znajdziesz piękne ścieżki do Rzymu lub Spoleto (2/3 dni). 

Restauracja agroturystyki "Le Streghe" jest dostępna dla wszystkich klientów, oferując dania tradycyjnej kuchni wiejskiej, a także dania wegetariańskie i wegańskie.

W przytulnej, krytej jadalni lub w przestronnej werandzie można skosztować świeżo przygotowanych dań.

Naszą mocną stroną są surowce, które produkujemy w naszym ogrodzie warzywnym lub zbieramy bezpośrednio w naturze oraz produkty z małych lokalnych gospodarstw (mięso i warzywa).

W restauracji  agriturismo przygotowuje dania zgodne z sezonowością produktów naszego ogrodu warzywnego i tych, które udostępnia nam Natura (Tartufi, grzyby, szparagi, jagody, dzikie zioła, kwiaty), używając naszej ekstra oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia Bio tłoczone na zimno. Oliwki zbierane ręcznie od końca października do początku listopada.

Proponowane dania mają na celu zaspokojenie gustów i potrzeb osób z nietolerancjami pokarmowymi.

Gospodarstwo Le Streghe posiada certyfikat ekologiczny wydany przez jednostkę certyfikującą "Gleba i zdrowie".

Dostępność sali na bankiety i przyjęcia prywatne.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub spersonalizowaną ofertę.

Koszt menu w stałej cenie wynosi 25 euro za osobę i składa się z przystawki, pierwszego i drugiego dania.

Na zakończenie posiłku rozkoszujcie się naszymi słodyczami i słynnym liquorini de "Le Streghe"!    

Od kilku lat gospodarstwo to jest również farmą dydaktyczną. 

Nasze gospodarstwo zajmuje się rolnictwem ekologicznym od 24 lat. Nasze zainteresowania obejmują jednak również wykorzystanie alternatywnych źródeł energii (system fotowoltaiczny na dachu naszej konstrukcji), odzyskiwanie wody deszczowej, dbałość o ochronę środowiska, recykling materiałów, odzyskiwanie tradycji i zaniedbane uprawy.
Z biegiem czasu, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu życia na wsi i świadomości "zanurzenia" się w przyrodzie, postanowiliśmy przekazać przyszłym pokoleniom to, czego się nauczyliśmy i co wiemy.
Dlatego też proponujemy szereg działań, które mogą być uwzględnione w programach nauczania. Możliwe jest dostosowanie treści poszczególnych modułów do wieku i potrzeb dydaktycznych klas, do których są adresowane; proponowane projekty mogą być odpowiednie dla dzieci w wieku od 4 do 13 lat.

Naszym celem jest zabawa dzieci, które nas odwiedzą, tak jak to miało miejsce w przeszłości. W związku z tym myślmy o nauczaniu jako o "poważnej grze", bardzo praktycznej, uczestniczącej i odpowiedzialnej, a nie tylko jako koncepcie mniej lub bardziej abstrakcyjnych pojęć przedstawionych w sposób rygorystyczny. Gra jest najlepszym sposobem na naukę. W tym przedsięwzięciu uczymy "przedmioty", a nasza klasa spotyka się z nami. Duży trawnik przed naszą centralną strukturą jest idealnym miejscem do siedzenia i zapoznania się z naszymi kursami. Jeśli nie możesz przebywać na świeżym powietrzu, kolorowe stoły w naszym gospodarstwie mogą zastąpić szkolne ławki.

Wsparcie nauczycieli szkoły będzie przydatne podczas wycieczek terenowych i naszych wizyt w Twojej szkole. 

CECHY

Do camperów
Do przyczep
Do zmywania
Namiot
Prysznic
Psy
Visa
WC
Woda

OGÓLNE ATRYBUTY

Można przyjeżdżać z psami Można przyjeżdżać z psami poza sezonem głównym

STANDARDY CAMPINGOWE

Umywalnie

Dodaj opinię do kempingu:

Obsługa
Sanitariaty
Atrakcje dla dzieci
Rozrywka
Jedzenie i picie
Otoczenie

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Trwa ładowanie listy wyników...

Inne kempingi w okolicy

Seven Hills Village

seven hills village

 Włochy, Roma

SIEDEM WZGÓRZ Ogromna ekspansja w sercu Rzymu Seven Hills Village jest częścią kompleksu turystycznego "Siedem Wzgórz Świata" w Rzymie: ogromna...
Village Camping Flaminio

village camping flaminio

 Włochy, Roma

Kemping Village Flaminio oferuje przyjemnie zacienione stanowiska kempingowe i 5-gwiazdkowe toalety. Wioska Flaminio jest najlepszym wyborem dla każdego, bez względu na to,...
Capitello Camping

capitello camping

 Włochy, Otricoli

Witamy na kempingu Capitello! Przyroda i odpoczynek, w bogatej krainie pięknych miast sztuki, do odkrycia pomiędzy Umbrią i Lacjum.           ...
Camping Village Tiber

camping village tiber

 Włochy, Roma

Kemping Tyber położony jest nad brzegiem Tybru, idealne miejsce na wakacje w Rzymie. Rodzinne wakacje, w furgonetce kempingowej lub namiocie dla tych, którzy kochają...
do góry strony