Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Ippotur Medieval Resort

  • aktualizacja: 10.12.2017, odsłon: 486
Opinie

( 0 )

Dodaj +
Adres
Castelnuovo Magra 19030, Via Degli Ulivi 1, Włochy
Ippotur Medieval Resort

Kompleks jest odrestaurowany ze starożytnych twierdz na zalesionym wzgórzu niedaleko historycznej wioski Castelnuovo Magra (SP). Wytyczne projektu były i są nadal takie same: kontakt z przyrodą, dbałość o oddziaływanie na środowisko, kultura życia wiejskiego, kultura, ochrona żywności i wina oraz upowszechnianie tożsamości regionalnej, tradycji i folkloru. Są to wartości, które opisują Ippoturowi wizję turystyki, której nie można nazwać gospodarstwem rolnym, ponieważ nie prowadzi ono żadnej działalności rolniczej. Jednak Ippotur jest firmą turystyczną, która oferuje zakwaterowanie i kuchnię o wysokim standardzie i doskonałej relacji jakości do ceny.      

Ippotur znajduje się w lesie sosnowym w odległości 4 km od morza, w pobliżu starożytnej wioski Castelnuovo Magra (SP).
Ośrodek wygląda jak renesansowy dwór. Powierzchnia 140.000 m2 rozciąga się na "Wzgórzu Słońca", którego nazwa pochodzi od jego uprzywilejowanej pozycji u podnóża Alp Apuan, skąd rozciąga się widok od Val di Magra do Viareggio i dalej.

Długotrwała ekspozycja na działanie promieni słonecznych przez wieki rozwijała się w starożytnych osadach i na tarasy rolnicze drzew oliwnych i winnic. Sepolcro.

Dzisiaj w naszym lesie sosnowym (teren chroniony dla zainteresowań archeologicznych) zachowały się ślady domów przodków, wraz z bogatą różnorodnością flory i fauny.

Restauracja i dom klubowy, są odnowione zamki: Restauracja DonWivar powstała po odrestaurowaniu "Sir Bear Rock", starożytnej twierdzy renesansowej. Drugi budynek narodził się jako urząd celny (myto) do wsi i przez wieki był przebudowywany na inne przeznaczenie. 
Ośrodek posiada unikalne położenie geograficzne: strategiczne położenie pomiędzy Toskanami i Ligurią, gdzie w promieniu 30 km można zwiedzić zabytki historyczne i uniwersalne krajobrazy. Możesz zobaczyć bezpośrednio "Działania", które oferujemy naszym klientom.

Bungalowy zbudowane są z cegły według stylistycznej spójności oryginalnej architektury, posiadają 4 łóżka, są starannie wykończone i wyposażone w funkcjonalność i kompletność kryteriów: aneks kuchenny, łazienka i salon z dwoma łóżkami na parterze i dwoma piętrami dodatkowymi.                                                
Ippotur wznosi się na wzgórzach (100 m n. p. m.) w Castelnuovo Magra (SP), granica między Ligurią a Toskanami. To sprawia, że wioska jest idealnym punktem wyjścia do uprawiania sportów i wycieczek pomiędzy tymi dwoma wspaniałymi regionami w ogóle i pozwala pogodzić różne potrzeby i preferencje. Młode pary, rodziny z dziećmi, grupy.... kulturalna wycieczka, szlak kulinarny, dzień jazdy.... Możliwości są nieskończone, przetestowaliśmy je i wybraliśmy dla Państwa, wskazując również najwygodniejsze trasy i odległości od bazy.

CECHY

Do camperów
Do przyczep
Do zmywania
Domki
Kite Surfing
Namiot
Plaża
Prysznic
Psy
Pływanie
Visa
WC
Woda
Żeglowanie
Morze

OGÓLNE ATRYBUTY

Można przyjeżdżać z psami Można przyjeżdżać z psami poza sezonem głównym Minicamping w gospodarstwie wiejskim Camping całoroczny

MIEJSCA CAMPINGOWE

nad morzem w pobliżu rzeki lub strumienia

STANDARDY CAMPINGOWE

Mobilhome'y i bungalowy do wynajęcia Umywalnie

SPORT I REKREACJA

Kąpiel w jeziorze / stawie / morzu / rzece Basen otwarty Możliwości żeglowania & windsurfingu

Dodaj opinię do kempingu:

Obsługa
Sanitariaty
Atrakcje dla dzieci
Rozrywka
Jedzenie i picie
Otoczenie

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Trwa ładowanie listy wyników...

Inne kempingi w okolicy

Villaggio Camping Valdeiva

villaggio camping valdeiva

 Włochy, Deiva Marina

ZAPRASZAMY NA BIWAKOWĄ VALDEIVA: DEIVA MARINA Położona w głębi lądu w Deiva Marina, zaledwie 3 km od morza, kempingowa wioska Valdeiva oferuje swoim gościom spokojny...
Parco Vacanze I Due Delfini

parco vacanze i due delfini

 Włochy, Marina di Massa

Położony w bocznej ulicy, która odchodzi przez delle Pinette. Kemping jest w 90% zajęty przez stałych kempingowców i jest otwarty dla namiotów od 1...
Camping Viareggio

camping viareggio

 Włochy, Viareggio

Oto Kemping Viareggio. Znajdujemy się w sercu Wersilii, niedaleko od morza, w pobliżu historycznego jeziora Puccini i niedaleko takich miast jak Lucca, Piza, Florencja i...
Camping Valdeiva

camping valdeiva

 Włochy, Deiva Marina

ZAPRASZAMY NA BIWAKOWĄ VALDEIVA:: DEIVA MARINA Położona w głębi lądu Marina Deiva, zaledwie 3 km od morza, wakacyjna wioska Valdeiva oferuje swoim gościom relaksujący i...
do góry strony