ReklamaBilbord Prenumerata

Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

International Riccione Camping Village

  • aktualizacja: 07.12.2017, odsłon: 618
Opinie

( 0 )

Dodaj +
Adres
Riccione 47838, Via Torino 80, Włochy
E-mail

Wiadomość do kempingu

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

International Riccione Camping Village

Kemping International Riccione z Mobil Homes w Riccione położony jest w prowincji Rimini, bezpośrednio nad morzem Adriatyckim.
6 wspaniałych Mobile Homes pozostaje do pełnej dyspozycji gości, zaspokajając wszelkie wymagania i zapewniając możliwość spędzenia nad morzem tak wyczekiwanych wakacji!

Zapewnia również możliwość wygodnego spędzenia wakacji na kempingu, na standardowych parcelach, wyposażonych w gniazda prądu 4 A.
Wybierz ulubioną parcelę na spędzenie wakacji w kamperze, pod namiotem lub w przyczepie kempingowej, na świeżym powietrzu i w otoczeniu bujnej przyrody 3-gwiazdkowego International Riccione Camping Village w Riccione, położonego bezpośrednio nad Morzem Adriatyckim.
Nasze ośrodki wyposażone są we wszelkie wygody, pozwalające zapewnić przyjemny pobyt.
Odkryj rozwiązanie, jakiego szukałeś!

Klub animacji, Mini i Baby dla dzieci bezpośrednio w wiosce!
Daj nam nadzieję być jedną z najlepszych wiosek dla dzieci nad Adriatykiem.

Aby naprawdę spokojnie spędzić wakacje, Twoje dzieci powinny być pierwszymi, którzy bawią się dobrze!  Dlatego też nasza rodzinna kamping w Riccione oferuje dla nich wiele specjalnych zajęć. Możesz z ufnością powierzyć doświadczonym i wykwalifikowanym pracownikom, którzy będą się nimi opiekować i bawić każdego dnia w inny sposób. 

Mini-klub Village International Riccione jest otwarty dla wszystkich dzieci w wieku od 4 do 10 lat i jest wliczony w cenę. 

Z naszymi animatorami Twoje dzieci mogą bawić się bezpiecznie i czerpać przyjemność z nawiązywania nowych znajomości. 
Dzięki klubowi Baby and Mini Club, dzień i wieczór to przyjemność dla wszystkich dzieci od 4 roku życia, które zdobędą wiedzę i doświadczenie w nowych zabawach. Na plaży będą tworzyć piaszczyste zamki, bawić się wiosłami i kubełkami lub organizować turnieje i wiele innych gier i sportów. 
Na placach zabaw można wziąć udział w ekscytujących turniejach, które czekają na nadejście wieczoru, tak samo  pełne niespodzianek. 

Wieczorem "TOP" dla dzieci to taniec dziecięcy, który zawsze wzbudzał duże zainteresowanie. 
Wieczorem kontynuują pokazy i wieczory tematyczne z udziałem dzieci, ponieważ wioska kempingowa Riccione to prawdziwy obóz dziecięcy na wybrzeżu Adriatyku!                      

Młodzieżowy Klub Młodzieży, misja: rozrywka!
Aktywności, turnieje i zabawa dla nastolatków poniżej 16 roku życia: jest to Młodzieżowy Klub Młodzieży wwiosce kempingowej Riccione!

Międzynarodowa wioska kempingowa Riccione, z Junior Teen Club, to idealny campiste dla dzieci i młodzieży w Riccione, Emilia Romagna, zaledwie kilka kilometrów od Rimini i Misano Adriatico.

Znajdziesz tu szeroki wachlarz zajęć skoncentrowanych na dzieciach i nastolatkach: począwszy od zajęć na plaży porannych z turniejami sportowymi, a skończywszy na grze aperitifowej i wieczorach dyskotekowych....

Możliwości zabawy jest kilka, od wschodu do zachodu słońca, na plaży lub na naszym placu zabaw.

Wieczorem, taniec grupowy i zabawy na plaży, dyskotekowa muzyka dla nastolatków do zabawy nad piosenkami z nurtu muzycznego i niesamowite musicale w naszym teatrze w wykonaniu naszego zespołu animacji. Wakacje dla nastolatków, których szukasz, czekają na Ciebie w International Riccione Camping Village!                     

Strategiczna lokalizacja międzynarodowej wioski kempingowej Riccione sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają wypoczynku na plaży! 

Plaża na International Riccione Camping jest na wyciągnięcie ręki! 

Nasze prywatne metro pozwala naszym gościom bezpiecznie dotrzeć na plażę, bez konieczności przejeżdżania przez ulicę! Rozwiązanie zaprojektowane z myślą o jednym z głównych priorytetów naszej wioski kempingowej - bezpieczeństwie Państwa dzieci! 

O wypożyczeniu parasoli przeciwsłonecznych, kabin i leżaków można bezpośrednio porozmawiać z ratownikami na miejscu. 

Kemping jest przyjazny dla psów i innych zwierząt domowych

Wreszcie, w pobliżu międzynarodowej wioski kempingowej Riccione, bezpłatna plaża jest dostępna dla wszystkich naszych gości! 

Na co czekasz? Zarezerwuj wakacje na plaży w wiosce kempingowej Riccione!  

Zwierzęta domowe są również mile widziane na plaży w miejscowości Camping Village International Riccione w Riccione!
Nie rezygnuj z wakacji z czworonożnym przyjacielem! Rodzina bez niego nie jest kompletna

Jest strefa dla rodzin, które wspólnie z psem spędzają przyjemne dni nad morzem! 
Oprócz wypożyczalni kabin, parasoli przeciwsłonecznych, leżaków i leżaków, obie placówki oferują również specjalne usługi dla naszych czworonożnych przyjaciół: miski na wodę i prysznice dla nich! 

Ciesz się swobodą relaksu pod parasolem słonecznym wraz z przyjaciółmi i odkryj plaże dla psów na nadmorskim spacerze Riccione, plaże wyposażone dla psów na wybrzeżu Adriatyku. 
                

Restauracja / Pizzeria Riccione Międzynarodowa Wioska Kempingowa

Odkryj smak typowej tradycyjnej kuchni Emilia Romagna i pozwól się uwieść wyjątkowym smakiem! Restauracja oferuje szeroki wybór dań na bazie ryb, smażonych ryb i przekąsek z owoców morza dla każdego. Ponadto organizują wieczory tematyczne na degustację win i lokalnych specjałów. Na ciebie czeka pyszna kuchnia owoców morza inspirowana tradycjami kulinarnymi Romanii!

Na obiad i kolację w restauracji czekają na Państwa pyszne przystawki i dania główne świeżych owoców morza oraz szeroki wybór pizzy opalanej drewnem. 
  
Restauracja oferuje: 
degustacje tematyczne
Kolacje z degustacją żywności i wina
Piadina "z sardynkami wypiekany potatoe i sałatka" Piadina ".
degustacja ryb surowych podczas rezerwacji
Degustacja naszych przystawek "RIMORCHI" i grillowanych.
Szeroki wybór win i szampanów
Pyszne domowe desery i w tym roku możecie spróbować naszego SWEET "RIMORCHIO"!!                              

Najlepszy Kemping Przyjaciół Zwierząt! Twoje wakacje z czworonożnym przyjacielem!
Zwierzęta domowe są mile widziane w międzynarodowej wiosce kempingowej Riccione!

Jeśli szukasz kempingu, gdzie można by cieszyć się urlopem z psem.... znalazłeś go!! 

Na międzynarodowych wioskach kempingowych Riccione zwierzęta domowe są zawsze mile widziane! 

Wjazd zwierząt domowych podlega następującym zasadom: 
Koty i psy muszą być zaszczepione i posiadać odpowiednią dokumentację medyczną, którą należy przedłożyć kierownictwu w trakcie odprawy.
Zwierzęta domowe są dozwolone na każdym stanowisku.
Psy muszą być trzymane na smyczy z szacunkiem dla wszystkich pozostałych gości kempingu.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami właściciele są zobowiązani do odbioru "bałaganu" swoich zwierząt za pomocą specjalnej łopaty lub przy użyciu małych torebek, które zostawiliśmy w ubikacjach dla psów znajdujących się na kempingu.
Obowiązkiem właściciela jest upewnienie się, że zwierzęta domowe nie przeszkadzają innym gościom kempingu i że nie powodują one szkód osobom trzecim lub nieruchomości we wsi.
Zgodnie z przepisami zwierzęta nie mogą przebywać w parku zabaw lub przy prysznicach znajdujących się w pobliżu plaży. Proszę skorzystać z zarezerwowanych i oznaczonych miejsc.
Rasy psów uznane za niebezpieczne mogą zostać zaakceptowane przez kierownictwo.
Psy muszą mieć kaganiec.

Obecność zwierząt domowych należy zgłosić w czasie rezerwacji                                             

Nasze wskazówki na temat tego, co i jak wygląda Riccione.
Odkryj Riccione, Rimini, Gradara i San Marino Riccione z międzynarodowej wioski kempingowej.

Wakacje, słońce na plażach Romanii, lokalnych.... Riccione jest to wszystko i wiele więcej. Miasto oferuje również ciekawe atrakcje artystyczne i kulturalne dla ciekawych turystów, a region romski oferuje wiele ciekawych miejsc na wycieczki, z małych wiosek na wzgórzach, sięgających czasów rzymskich, które pozostawiły po sobie wiele relikwii lub sięgających XX wieku i czasów współczesnych. 
Wioska kempingowa Riccione oferuje wiele miejsc, które można odwiedzić po opuszczeniu plaży, pragnąc odkryć historyczny, artystyczny i kulturalny obszar. 
Riccione          
Zacznijmy od Riccione, nowoczesnego miasta z turystycznego punktu widzenia i nie tylko tego, że ma ono starożytne korzenie, ponieważ pozostaje widoczne w rzymskim skansenie w San Lorenzo w Stradzie. W średniowieczu Riccione należy do rodziny Malatesta. Rodzina Agolanti, związali ją, zbudował swoją rezydencję w mieście, odrestaurował zamek, który służył na potrzeby wystaw i imprez. Można go podziwiać z zewnątrz na wzgórzach Riccione i spacerować po parku. 
Pod koniec XIX wieku Riccione zaczęło umacniać swoją pozycję nadmorskiego kurortu i celu turystycznego, a w latach dwudziestych i trzydziestych zaczęło się rozwijać. Wiele rodzin z całego świata zbudowało tu swoje letnie rezydencje, wille i domy wiejskie w urokliwym stylu secesyjnym, które do dziś pozostają nienaruszone. 
Najsłynniejsze z nich to Villa Lodi Fé, jedna z pierwszych willi w Willi Adriatyckiej, Villa Mussolini, kupiona przez Benito Mussoliniego w 1934 r. i przez dziesięć lat siedziba jego wakacyjnej willi i Villa France wraz z secesyjnymi dekoracjami, obecnie mieści galerię sztuki nowoczesnej i nowoczesnego wzornictwa. 
Spacer do centrum odkryjecie wszystkie piękno miasta, aż do czasu, gdy jego dzieło sztuki nowoczesnej na wodzie zostało niedawno zmodernizowane, podziwiać będziecie fontannę. To prawdziwy hołd dla wody, jej dźwięków i wszystkich kolorów: czystych jak ich dysze, tak niebieskich jak morze, jak zielone szklane kolumny pocałowane przez słońce generują magiczne odbicia. 
Wszystkie ciekawe atrakcje Riccione można znaleźć na stronie www.riccione.it   

 Rimini             

 Łuk Augusta, wejście do miasta w czasach rzymskich, most Tyberiusza, sceny filmów nakręconych przez Felliniego na ścianach domów w Borgo San Giuliano Rimini... to wszystko łączy w sobie starożytne, romańskie korzenie z całą historią nowoczesności, tworząc jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych Włoch. 
W odległości kilkuset metrów znajduje się "Chirurg", miejsce archeologiczne przedstawiające widownię w rzymskim domu 200 r. p. n. e. Należał on do lekarza. Zaledwie kilka minut spacerem od świątyni Malatestian, renesansowego klejnotu, który zadziwia oryginalnym wyposażeniem ścian i wnętrza kaplicy. 
Podczas pobytu pośrodku nie przegapiono szansy podziwiania placu trzech męczenników i Piazza Cavour, z typowymi "Fontana della Pigna" i głównymi budynkami miasta na granicy tych dwóch placów. Na koniec dnia, przed powrotem, możesz cieszyć się aperitifem w jednym z wielu modnych barów Rimini, w pełni cieszyć się smakiem wakacji!                                                

Gradara

Zamek Gradara został uwieczniony przez Dante' a w jego Boskiej Komedii, ponieważ tam właśnie dzieje nieszczęśliwych miłośników mają miejsce Paolo i Francesca, ale przez sale twierdzy przeszło wiele innych słynnych rodzin, takich jak Malatestian, Della Rovere; również słynna Lucrezia Borgia mieszkała tam przez kilka lat. 
Ślady tej wspaniałej przeszłości można odkryć zwiedzając zamek lub wybrać się na wędrówkę po ulicach wsi, doskonale zachowanych, gdzie każdego lata odbywa się wiele festiwali jedzenia i wina, a nie średniowiecznych, odbywają się tu wystawy sokolnictwa i wiele więcej (pełna lista na miejscu Gradara Pro Loco). 
Dążenie do przyjęcia i zachowania dziedzictwa kulturowego zawdzięcza w Gradarze prestiżową pomarańczową flagę klubu turystycznego, która nagradza doskonałość małych wiosek w głębi lądu.             

San Marino

Wizyta w San Marino to niezbędny krok na wakacje nad Adriatykiem. Tylko 20 km od morza, atmosfera jest zupełnie inna, Monte Titano i dominuje nad krajobrazem. San Marino jest stolicą najstarszej republiki na świecie, która wita swoich gości we wsi, w której czas wydaje się zatrzymywać. Przechadzka ulicami i średniowieczna atmosfera cudownego miasta, która zachwyci całą rodzinę.

CECHY

Bar
Do camperów
Do przyczep
Góry
Internet
Jezioro
Kite Surfing
Namiot
Plac Zabaw
Plaża
Pralka
Pływanie
Sklep
Tenis
Visa
WC
WC dla inwalidów
Wypożyczalnia rowerów
Żeglowanie
Morze

MIEJSCA CAMPINGOWE

nad morzem nad jeziorem w pobliżu rzeki lub strumienia w górach

STANDARDY CAMPINGOWE

Prąd Internet Pralka Restauracja (na miejscu lub w pobliżu) Bar (na miejscu lub w pobliżu) Sklep spożywczy (na miejscu lub w pobliżu) Namioty do wynajęcia Umywalnie

SPORT I REKREACJA

Kąpiel w jeziorze / stawie / morzu / rzece Basen otwarty Basen kryty Kąpiele termalne Sauna Tenis Tenis stołowy Minigolf Możliwości żeglowania & windsurfingu Wypożyczalnia rowerów Wyciąg narciarski Duży plac zabaw Zajęcia animacyjne dla dzieci

Dodaj opinię do kempingu:

Obsługa
Sanitariaty
Atrakcje dla dzieci
Rozrywka
Jedzenie i picie
Otoczenie

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Trwa ładowanie listy wyników...

Inne kempingi w okolicy

Pineta sul Mare Camping Village

pineta sul mare camping village

 Włochy, Cesenatico

Witamy w Pineta Village Camping Village Cesenatico (Wsi Kempingowej) Miłośnicy przyrody i wakacji na świeżym powietrzu z pewnością docenią Kemping Pineta sul Mare za...
Mithos Camping & Village

mithos camping & village

 Włochy, Misano Adriatico

Zanurz się w dziewiczej przyrodzie i rozkoszuj się fantastycznym weekendem. Zobacz wspaniały spektakl przyrody! Nowoczesne domy jednorodzinne i mobilne wyposażone w każdy...
Romagna Camping Village

romagna camping village

 Włochy, Riccione

Od 1954 roku pierwszy obóz na wybrzeżu Adriatyku. Położony nad samym brzegiem morza na południe od Riccione, w otoczeniu zieleni i nad morzem, w spokojnej lokalizacji,...
Happy Camping Village

happy camping village

 Włochy, Bellaria

Szczęśliwa wioska kempingowa ************** Dla tych, którzy kochają wolne wakacje, w kontakcie z naturą i nad morzem, bez porzucania wszystkich udogodnień domu.........
do góry strony