Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Hardwick Parks

  • aktualizacja: 19.04.2019, odsłon: 184
Opinie

( 0 )

Dodaj +
Adres
7PZ Standlake OX29 , Downs Road , Wielka Brytania
E-mail

Wiadomość do kempingu

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Hardwick Parks

Jeśli kochasz Oxfordshire z jego wspaniałymi krajobrazami, spokojnym, przyjaznym rodzinom otoczeniem, zróżnicowaną kulturą i bogactwem rzeczy do zrobienia i zobaczenia, przyjdź i w pełni zanurz się w Hardwick Parks.

Nasze duże, płaskie pola turystyczne posiadają 196 stanowisk dla przyczep kempingowych, namiotów i przyczep kempingowych, z wyborem stanowisk trawiastych lub stojących oraz 10ampowych haków elektrycznych dostępnych dla wszystkich typów jednostek.

Zapewniamy wszelkie udogodnienia, których możesz potrzebować, aby Twój pobyt był komfortowy i przyjemny. Nasze specjalnie zbudowane, wygodne i w pełni klimatyzowane toalety i bloki prysznicowe znajdują się w bliskiej odległości od pól kempingowych, dzięki czemu nie musisz zbytnio oddalać się od łóżka o świcie. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich lub osoby niepełnosprawne mogą korzystać z naszej toalety/prysznicowej sali mokrej, która jest obsługiwana za pomocą systemu zamków. Klucze można otrzymać w Recepcji po wpłaceniu kaucji zwrotnej w wysokości 5,00 funtów i można z nich korzystać przez cały okres pobytu - prosimy pamiętać o zabraniu ze sobą niebieskiego dysku przy odbiorze klucza.

Nasza pralnia znajduje się na tyłach budynku recepcji i posiada pralki i suszarki na monety, które są dostępne na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy", a urządzenia do prasowania są dostępne na życzenie.

Znajduje się tu również zamrażarka skrzyniowa do przechowywania lodu, zlewozmywak i przewijak dla dzieci. Jeśli w trakcie wizyty musisz wymienić butle z gazem, możesz to zrobić w Recepcji, gdzie oferujemy zarówno gaz kaloryczny, jak i gaz kempingowy.

Mamy również sklep w parku zaopatrzony we wszystkie Twoje potrzeby zakupowe - od jednorazowych grilli po kiełbasy! Załóż bazę, zwiedź park i wszystko, co mamy do zaoferowania lub przyjedź i zrelaksuj się w naszym Riverside Clubhouse, gdzie możesz cieszyć się piwkiem lub dwoma i wspaniałym żarciem w pubie z przyjaciółmi i rodziną. Wi-Fi jest dostępny, a czas dostępu można wykupić w Recepcji.

CECHY

Bar
Do camperów
Do przyczep
Domki
Góry
Lodówka
Namiot
Plac Zabaw
Pralka
Prysznic
Psy
Rzeka
Sklep
Telefon
Visa
WC
WC dla inwalidów
WI-FI

OGÓLNE ATRYBUTY

Można przyjeżdżać z psami poza sezonem głównym

MIEJSCA CAMPINGOWE

w pobliżu rzeki lub strumienia w górach

STANDARDY CAMPINGOWE

Prąd Pralka Restauracja (na miejscu lub w pobliżu) Bar (na miejscu lub w pobliżu) Sklep spożywczy (na miejscu lub w pobliżu) Namioty do wynajęcia Umywalnie

SPORT I REKREACJA

Kąpiel w jeziorze / stawie / morzu / rzece Duży plac zabaw

Dodaj opinię do kempingu:

Obsługa
Sanitariaty
Atrakcje dla dzieci
Rozrywka
Jedzenie i picie
Otoczenie

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Trwa ładowanie listy wyników...
do góry strony