ReklamaBilbord prenumerata podstrony

Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Eco camp "Rizvan City"

  • aktualizacja: 06.09.2017, odsłon: 476
Opinie

( 0 )

Dodaj +
Adres
Gospić 53000, Rizvanuša 1, Chorwacja
E-mail

Wiadomość do kempingu

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Eco camp

Kemping "Rizvan City" znajduje się w małej wiosce Rizvanuša, w sercu najpiękniejszej chorwackiej wsi. Obóz otoczony jest przepięknymi krajobrazami i znajduje się u podnóża góry Velebit. Obóz położony jest 600 metrów nad poziomem morza w Parku Krajobrazowym Velebit, zaledwie 30 kilometrów od morza. Nasz obóz położony jest 70 km od Parku Narodowego Jezior Plitwickich, najstarszego parku narodowego w południowo-wschodniej Europie i największego parku narodowego w Chorwacji. Plitwickie Jeziora Plitwickie zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO jako "fenomen rzadkiego naturalnego i niepowtarzalnego piękna".

W naszym nowym obozie oferuje się jednocześnie Państwu kontakt z naturą i wygodą jako standard współczesnego człowieka. Możesz zostać w samochodzie kempingowym lub namiocie albo wypożyczyć drewniany domek.

Kemping posiada siedem dużych stanowisk obozowych wyposażonych w elektryczność. Cztery stanowiska wyposażone są w wodę i drenaż. W obozie mamy sześć drewnianych bungalowów, każdy z trzema łóżkami.
Obiekt sanitarny jest całkowicie nowy, co gwarantuje najwyższe standardy czystości. Obiekt wyposażony jest w cztery oddzielne prysznice, cztery toalety i dwa pisuary, jedno pomieszczenie do mycia naczyń i pralnię. W innym ośrodku, jeśli zajdzie taka potrzeba, kempingowicze mogą skorzystać z pralki i suszarki.

Na Państwa posiłki zbudowaliśmy zadaszony taras z dwoma dużymi drewnianymi stołami (każdy dla dwunastu osób) i miejscem na grilla.

Dla tych, którzy lubią przyrodę, okolica oferuje wiele możliwości. Jeśli wieś nie wystarczy, udaj się w dół do morza i plaży i ciesz się latem.

Posiadamy również centrum przygodowe, w którym można przeżyć szereg atrakcji 

Nasz kemping to oaza spokoju i ciszy, brak masowej turystyki oraz idealne miejsce dla miłośników przyrody. Jeśli więc szukasz takiego miejsca, nasz kemping rodzinny jest idealny na Twoje wakacje. Jesteśmy przekonani, że będziesz zachwycony tym, co mamy do zaoferowania!

CECHY

Bar
Grill
Internet
Pralka
Sklep
Visa
WC
Wędkowanie
WI-FI
Woda

OGÓLNE ATRYBUTY

Można przyjeżdżać z psami Można przyjeżdżać z psami poza sezonem głównym

MIEJSCA CAMPINGOWE

nad morzem

STANDARDY CAMPINGOWE

Prąd Internet Pralka Restauracja (na miejscu lub w pobliżu) Bar (na miejscu lub w pobliżu) Sklep spożywczy (na miejscu lub w pobliżu) Namioty do wynajęcia

SPORT I REKREACJA

Wiata grillowa Łowisko ryb

Dodaj opinię do kempingu:

Obsługa
Sanitariaty
Atrakcje dla dzieci
Rozrywka
Jedzenie i picie
Otoczenie

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Trwa ładowanie listy wyników...

Inne kempingi w okolicy

Camping Ugljan Resort

camping ugljan resort

 Chorwacja, Ugljan

Zaton Holiday Resort

zaton holiday resort

 Chorwacja, Nin

Najczęściej nagradzany chorwacki kemping jest niewątpliwie jednym z najlepszych w Europie. Ponad 1000 stanowisk o powierzchni od 80 do 100 m², z przyłączami...
Mini-camping Punta

mini-camping punta

 Chorwacja, Tribanj-Šibuljina

Dziesięć kilometrów Starigradu Paklenica, na wybrzeżu Adriatyku, w miejscowości Tribanju Šibuljina znajduje się  Punta Villa. Oferujemy doskonałe wakacje...
Mini-camping Dražica

mini-camping dražica

 Chorwacja, Novalja

Nasz mały rodzinny kemping Dražica, znajduje się w zatoce o tym samym imieniu w północno-zachodniej części wyspy Pag. Położony w stuletnim gaju oliwnym daje...
do góry strony