Reklama
bilboard - Mazury24.eu

Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Cornish Farm Touring Park

  • aktualizacja: 15.04.2019, odsłon: 42
Opinie

( 0 )

Dodaj +
Adres
BS Taunton TA3 7, Wielka Brytania
E-mail

Wiadomość do kempingu

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Cornish Farm Touring Park

Cornish Farm znajduje się w samym sercu Somerset, pomiędzy znanym na całym świecie wybrzeżem jurajskim, gdzie można odkryć skamieniałość, która jest od 180 milionów lat, a północnym wybrzeżem z zapierającymi dech w piersiach plażami North Devon i Somerset.

Taunton jest historycznym miastem hrabstwa Somerset. Bogactwo szczegółów historycznych i tradycji. Zamek i muzeum są zabytkami do obejrzenia. Rolnicze jarmarki uliczne, targowiska zwierząt gospodarskich, targowiska produkcyjne, Vivary Park i coroczny pokaz kwiatów przyciągają zwiedzających i wystawców z całego kraju. Czeka na Państwa fantastyczny wybór restauracji, kawiarni i bistro's. Jeśli jesteś fanem krykieta, County Ground znajduje się w centrum miasta i oczywiście jest siedzibą Somerset County Cricket Club, miejsca, w którym na scenie światowej gra się krykieta pierwszej klasy.

W pobliżu znajdują się atrakcje, dobre bez względu na pogodę, w tym Cheddar Gorge i światowej sławy jaskinia Wookey Hole. Jest też wioska handlowa Clarke'a, Glastonbury, muzeum morskie Exeter, Bristol Docks i Bath Spa - lista nie ma końca.

AA oceniła witrynę FOUR Pennants i przyznała nam 87%, co jest jednym z najwyższych standardów w Somerset i bez wątpienia najlepszym w okolicy. Przyjdź i przekonaj się, dlaczego wciąż wygrywamy! Jesteśmy jedynym zakładem 4 Pennant w Taunton lub w okolicy.

Zawsze jesteśmy polecani przez AA Caravan i Camping Guides i reklamujemy się również w Alan Rogers Guide. W styczniu 2011 r. Cornish Farm Touring Park został nagrodzony w Vakantiebeurs w Holandii nagrodą dla "Najlepszego obiektu kempingowego w Europie".

Na miejscu mamy mały sklepik, ale będąc własnością właścicieli Van Bitz możemy od czasu do czasu oferować fantastyczne oferty dla naszych klientów.

CECHY

Do camperów
Do przyczep
Namiot
Prysznic
Visa
WC

STANDARDY CAMPINGOWE

Umywalnie

Dodaj opinię do kempingu:

Obsługa
Sanitariaty
Atrakcje dla dzieci
Rozrywka
Jedzenie i picie
Otoczenie

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Trwa ładowanie listy wyników...
do góry strony