Reklama
bilboard - Mazury24.eu

Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Coquetdale Caravan Park

  • aktualizacja: 15.04.2019, odsłon: 40
Opinie

( 0 )

Dodaj +
Adres
7RU Morpeth NE65 , Whitton , Wielka Brytania
E-mail

Wiadomość do kempingu

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Coquetdale Caravan Park

Coquetdale holiday Park jest jednym z najlepszych luksusowych parków kempingowych w Northumberland. W  idyllicznym miejscu w Coquet Valley niedaleko Rothbury, położonym w Northumberland, najmniej zaludnionym i najbardziej spokojnym hrabstwie Anglii.

Wszystkie przyczepy kempingowe Coquetdale, domy wakacyjne są własnością prywatną, podnajmowanie jest niedozwolone. Klienci Coquetdale mają do wyboru sezon 9 lub 11 miesięcy. Park działa od lutego lub marca do grudnia lub stycznia każdego roku.

Jesteśmy jednym z najstarszych Caravan Park's w Northumberland.

Coquetdale Caravan Park oferuje wybór nowych i używanych przyczep kempingowych, domów wakacyjnych i luksusowych domków wypoczynkowych na sprzedaż od wszystkich wiodących renomowanych producentów z nieograniczonym wyborem spersonalizowanych projektów dostępnych dla każdego z różnych gustów i budżetów, tak abyś mógł wybrać wszystko, czego zapragnie Twoje serce. Oferujemy pakiety dostosowane do wszystkich budżetów. Oględziny można zorganizować na dowolny dzień tygodnia w godzinach 9.00-17.00.

Statyczne przyczepy kempingowe, domy wakacyjne i domki letniskowe Coquetdale to idealne miejsce na wypoczynek oraz zapierające dech w piersiach widoki na Coquet Valley w Northumberland. Ze wszystkich naszych stanowisk roztacza się wspaniały widok na wzgórza Simonside Hills, Cragside Estate i Coquet Valley.

Unikalna lokalizacja parku znajduje się na progu Parku Narodowego Northumberland i niedaleko historycznego miasta targowego Rothbury.

CECHY

Boisko do gier
Domki
Visa
WC

SPORT I REKREACJA

Duży plac zabaw

Dodaj opinię do kempingu:

Obsługa
Sanitariaty
Atrakcje dla dzieci
Rozrywka
Jedzenie i picie
Otoczenie

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Trwa ładowanie listy wyników...
do góry strony