Reklama
Bilbord - bookingcamper

Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Camping Zlatibor

  • aktualizacja: 16.02.2021, odsłon: 397
Opinie

( 0 )

Dodaj +
Adres
Zlatibor, Serbia
Camping Zlatibor

Szanowni Państwo

Obóz znajduje się w południowo - zachodniej części Serbii, 230 km od Belgradu, 240 km od Podgoricy i 185 km od Sarajewa. Leży przy głównej drodze z Belgradu do wybrzeża Czarnogóry, w pobliżu hotelu „Zelenkada” i 500 m od centrum miejscowości turystycznej Zlatibor.
Jest podzielony na trzy gwiazdki i jest jednym z najlepszych obozów w Serbii. Zajmuje powierzchnię 2 hektarów z 60 miejscami parkingowymi i wieloma kempingami namiotowymi, w pięknym lesie sosnowym. Obóz posiada specjalny pokój dla gości, obiekty na świeżym powietrzu dla dzieci, recepcja, kuchnia z wyposażeniem, pralnia, prysznice wewnętrzne i zewnętrzne, domek letniskowy, pokoje do wywozu śmieci, system odprowadzania ścieków oraz miejsce do mycia pojazdów. Telefon i bezprzewodowe połączenie internetowe są również dostępne na terenie obozu.
Każda działka ma niezbędne przyłącza do wody i prądu i wystarczającą liczbę miejsc parkingowych. W domku letniskowym znajduje się również grill z całym niezbędnym sprzętem.
Oprócz jednostek kempingowych, 20 łóżek w 10 pokojach.
Wszystkie udogodnienia są przystosowane dla osób o szczególnych potrzebach.
Odwiedzający obóz mają do dyspozycji wszystkie zalety Zlatiboru, począwszy od wielu specjalności po liczne możliwości wycieczek wokół (Tornik Ski Center, Park Przyrody „Mokra Gora”, Drvengrad, Mecavnik, wioska etniczna Sirogojno, jaskinia Stopica ... .). 
Jest to idealne miejsce dla turystów, rowerzystów i miłośników aktywnego wypoczynku. W pobliżu znajduje się jezioro Ribnicko odpowiednie do wędkowania, do którego wkrótce będzie można dotrzeć najdłuższą gondolą na świecie (9 km).
Zapraszamy do odwiedzenia naszego obozu i cieszenia się przyjemną atmosferą, która oferuje Zlatibor.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt.

Z poważaniem Momcilo Mihailovic
Zlatibor

 

 

CECHY

Do camperów
Domki
Internet
Jezioro
Kuchnia
Namiot
Plac Zabaw
Pralka
Prysznic
Wędkowanie
WI-FI
Woda

Dodaj opinię do kempingu:

Obsługa
Sanitariaty
Atrakcje dla dzieci
Rozrywka
Jedzenie i picie
Otoczenie

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Trwa ładowanie listy wyników...
do góry strony