Miejsca kempingowe

Największa polska baza miejsc kempingowych w Polsce i Europie Największa polska baza miejsc kempingowych w Polsce i Europie
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Camping Village Capo Ferrato

Włochy Włochy Muravera
aktualizacja: 06 grudnia 2017

Camping Village Capo Ferrato - zdjęcie 1
Zobacz zdjęcia (33)
Camping Village Capo Ferrato
Camping Village Capo Ferrato
Camping Village Capo Ferrato
Camping Village Capo Ferrato
Camping Village Capo Ferrato

Opis kempingu

Kempingite Capo Ferrato w Costa Rei w cieniu eukaliptusów i mimozy znajduje się tuż nad morzem. Z kempingu można podziwiać wspaniały widok na rafę peppino.
Nowe bungalowy doskonale zanurzone w roślinności i stanowiska z widokiem na morze.
Kemping oferuje program rozrywkowy w lipcu i sierpniu, a poza sezonem oryginalny program kulturalno-gastronomiczny dla dzieci i dorosłych.

Rynek, restauracja i bar, plac zabaw i boisko sportowe.

Założony w 1965 r., jest jednym z pierwszych kempingów na Sardynii i od tego czasu zawsze jest prowadzony przez tę samą rodzinę. Staranne zarządzanie gwarantuje szczególne poczucie gościnności, spokój dla kempingowców i wyjątkową usługę sprzątania!

Otawrty: od kwietnia do końca października.                    

Kemping posiada 83 stanowiska o powierzchni od 80 do 120 metrów kwadratowych. wyznaczone i ponumerowane, które są podzielone na trzy typy: front morski, wnętrze i rozstaw 2/3 miejsc.

Wszystkie wyposażone są w zasilacz 6 Amp. 220 Volt z gniazdem CEI zgodnym z dyrektywami europejskimi oraz parking samochodowy wewnątrz lub w pobliżu.

Tylko połowa może być zarezerwowana, pozostałe są dostępne na spontaniczne przyjazdy. Szczególna lokalizacja kempingu sprawia, że każdy stanowisko różni się od drugiego i dlatego nasz personel Recepcji towarzyszy gościom w wyborze najlepszego zakwaterowania.

Stanowiska mogą być zajęte od godziny 16.00 i muszą zostać opuszczone do godziny 13.00.

Dostęp do zwierząt domowych jest bezpłatny i jest dozwolony przez cały sezon, z wyjątkiem miesięcy lipca i sierpnia. Prosimy poinformować recepcję przy rezerwacji lub przy przyjeździe. 

Restauracja i Pizzeria
Weranda Restaurant Eating 

Restauracja Pizzeria, z jej znajomą i przyjazną atmosferą jest jedną z mocnych stron wioski kempingowej Capo Ferrato. Nasz Szef Kuchni specjalizuje się w daniach, które mają cały smak. Nasze menu uwzględnia specyfikę diety śródziemnomorskiej, wzbogaconej również o produkty drobnych lokalnych producentów. Okresowo, a zwłaszcza w okresie "Sarde Weeksów", oferowane jest specjalne menu z daniami, które zazwyczaj nie występują w klasycznych menu i nawiązują do tradycji sardyńskiej, nawet mniej znanej. 

Cechą wyróżniającą jakość jest również obecność Sommeliera, który co roku przedstawia gościom wizytówkę win sardyńskich, w tym wina organiczne i biodynamiczne, proponując je z pasją i opowiadając gościom nie tylko o ich cechach, ale również o ciekawostkach związanych z terytorium i winnicami.

Okresowo nasz Sommelier prezentuje kolacje ze specjalnym menu, w którym prawdziwym bohaterem jest wino. 

Dla naszych maluchów przygotowaliśmy także menu dziecięce.

Pizza Kempingu jest delikatnością, a tajemnica tkwi w zaczynaniu ciasta, które trwa co najmniej 24 godziny, oraz  w piecu opalanym drewnem. Dzięki temu pizza staje się lekka, łatwostrawna i smaczna.

W naszym menu znajduje się również słodka pizza, która staje się znakomitym deserem przy przyrządzaniu z Nutellą i innymi delikatnymi przyprawami.

Restauracja, pizzeria i bar czynna od końca kwietnia do końca października, daty otwarcia są ustalane z roku na rok. Pizzeria działa tylko wieczorem.                     

targ

Nasz kemping wyposażony jest w Mini-Market, na którym można znaleźć: świeży chleb, aromatyczne rogaliki, wędliny i sery, świeże owoce i warzywa, wysokiej jakości mięso, mrożonki i wybór win regionalnych. Aby dodać świeżości i jakości, nasz Mini-Market oferuje również kącik produktów lokalnych firm i produktów ekologicznych, jak również szeroki wybór produktów dla nietolerancji coeliaku i laktozy.

Sprzęt higieniczny, akcesoria kempingowe, zabawki dla dzieci i zabawki nadmuchiwane, książki i gaz kempingowy są dostępne dla wszystkich potrzeb.

Rynek jest otwarty codziennie w godzinach od 8:00 do 13:00 oraz od 17:00 do 20:00. 

Rynek funkcjonuje od końca kwietnia do końca października. Terminy otwarcia są ustalane z roku na rok.

bar

Posiadamy dwa bary, jeden główny w restauracji i jeden na plaży.

W przytulnym tarasie baru można delektować się dobrym śniadaniem, lodami lub aperitifem, a dla miłośników sportów jest również telewizor i maksymalny ekran, więc nie można przegapić najważniejszych krajowych i międzynarodowych zawodów. Bar jest również wyposażony w tytoń.

Główny bar czynny od końca kwietnia do końca października. Terminy otwarcia są ustalane z roku na rok.

Bar kioskowy na plaży oferuje lody i przekąski, a między nurkowaniami można odpocząć siedząc przed morzem, delektując się dobrą kawą lub orzeźwiającym drinkiem.

Wieczorem Kiosk jest punktem kulinarnym naszego teatru: cóż lepszego niż napój podczas oglądania spektaklu?

Bar kioskowy przy plaży funkcjonuje tylko w miesiącach lipiec i sierpień.                             

Letnia animacja

Jakiego rodzaju animacji chcą goście Camping Village Capo Ferrato? Ten, który gwarantuje przyjemną rozrywkę bez ingerencji, ale pełen nowości i fantazji, sprawia, że dzieci śmieją się i skłania do tego, by każdy chciał przyjść i zobaczyć "to, co robisz dzisiaj". Każdego dnia jest inaczej, nie powtarzamy programów raz w tygodniu i nic nie pozostawia się przypadkowi, propozycje są zawsze projektowane z najwyższym profesjonalizmem i dostosowane do wszystkich grup wiekowych. Goście wioski kempingowej Capo Ferrato Camping Village nigdy nie żyją w wakacjach związanych z rytmem animacji, ale raczej pozwalają się ponieść radosną troskliwością, każdy na swój sposób, uczestnicząc aktywnie lub po prostu patrząc na... Aktywność animacyjna odbywa się w miesiącach lipiec i sierpień. Usługa jest bezpłatna.

Wydarzenia z udziałem zewnętrznych profesjonalistów

 Program rozrywkowy jest wyjątkowy nie tylko w sympatii i różnorodności codziennych zajęć proponowanych przez nasz zespół animatorów, ale między 65 wieczorami zaproponowanymi w lipcu a sierpniem nie mniej niż 18 są poświęcone specjalnym gościom i wydarzeniom, więc z częstotliwością około 2 razy w tygodniu! Są to pokazy z profesjonalistami z różnych dyscyplin pochodzących z Sardynii i Włoch, taniec, teatr, wydarzenia muzyczne, pokazy magii i lalek, pokazy mody, połączenia na żywo z radiem, warsztaty dla dzieci i dorosłych, krótko mówiąc, nie jest możliwe wymienienie ich wszystkich, również dlatego, że każdego roku są zawsze proponowane nowe: wchodząc na stronę wydarzeń, Facebook i inne media społecznościowe można zobaczyć stale aktualizowany kalendarz, śledzić nas i zawsze będziesz informowany o wszystkim, co się dzieje! Imprezy mają się odbyć głównie w lipcu i sierpniu. Wieczory okolicznościowe zwykle rozpoczynają się około godziny 22:00.         

Pola i boiska sportowe i place zabaw
Pobyt na łonie natury jest również nieustającą szansą dla wszystkich naszych gości, dlatego dla dzieci stworzyliśmy dwa place zabaw: jeden dla dzieci, drugi zjeżdżalnią tunelową i mostem tybetańskim dla dorosłych! Wioska kempingowa posiada kort tenisowy (dostępny za dodatkową opłatą), wielofunkcyjną koszykówkę i  boisko piłkarskie. Na plaży boisko do siatkówki plażowej przez większość sezonu.        

Zorganizowane wycieczki
Wioska kempingowa Capo Ferrato Camping Village oferuje swoim gościom różne rodzaje wycieczek na terenie, wyróżniając się charakterystyką programu "Sarde Weeks". Z pomocą lokalnych operatorów, przewodników i lokalnych specjalistów można wziąć udział w wycieczkach indywidualnych lub grupowych. W recepcji kempingowej można otrzymać wszystkie informacje i zarezerwować wszystkie oferowane zajęcia.

Wycieczki do morza: dmuchawy i turystyka rybacka

We współpracy z niektórymi operatorami tego obszaru, można odwiedzić z turystyką ławicową lub wędkarską przepiękny Park Morski Capo Carbonara - Villasimius oraz dwie nietknięte wyspy Serpentara i Dei Cavoli oraz Oasi Naturale di Capo Ferrato. Nadmuchiwana łódź przyjeżdża, by zabrać naszych gości na plażę w pobliżu Kempingu, na wycieczkę wzdłuż całego wybrzeża, z różnymi przystankami do kąpieli w odkrywaniu ukrytych zatok i zatoczek. Z kolei z turystycznego portu Villasimius łódź rybacka dla Peskaturyzmu opuszcza port turystyczny Villasimius: jest to ekscytujący sposób poznania morza, obserwowania łowienia ryb i jedzenia na pokładzie. Ze względu na warunki pogodowe i biologiczne nie zawsze możliwe są te wycieczki poza sezonem.

Nurkowanie w Costa Rei

Wioska kempingowa aktywnie współpracuje z Costa Rei Diving, która towarzyszy naszym gościom w różnych rodzajach nurkowania w Parku Morskim Capo Carbonara - Villasimius i Capo Ferrato. Nurkowanie organizuje kursy PADI na różnych poziomach i wykorzystuje wielojęzycznych nauczycieli. W ramach programu "Sarde Weeks"organizujemy dla naszych gości również zawody snorkelingu z biologiem morskim. Ze względów atmosferycznych, nurkowanie odbywa się od maja do początku października.                       

Wypożyczalnia rowerów i centrum rowerowe

Jest centrum rowerowe, z możliwością wypożyczenia rowerów różnego rodzaju: miejskich, górskich, dziecięcych, elektrycznych i zawodowych. Dysponujemy również małym warsztatem do szybkich napraw. Wypożyczalnie rowerów w Recepcji imożna tam poprosić o informacje na temat tras w okolicy.

Wynajem samochodów i skuterów

Przy wynajmie samochodów osobowych i skuterów wioska kempingowa opiera się na operatorze z terenu, który przewozi pojazdy bezpośrednio na pole kempingowe. Recepcja jest dostępna do zarezerwowania usługi, która jest dostępna przez cały sezon.           

Sarde Wektki
Cyfrowa StillCameraTradycja, kultura, inicjatywy gastronomiczne stają się tutaj wydarzeniem podczas "Sarde Weeks"! Od 2001 r. organizujemy co roku 4 razy, tylko w miesiącach maj, czerwiec, wrzesień i październik imprezę zatytułowaną "Odkrywanie... trochę Sardynii", znaną jako "Tygodnie Sardynii", która charakteryzuje Kemping Village Capo Ferrato. Jest to dwu- lub trzytygodniowy program inicjatyw, który każdego dnia przedstawia inną inicjatywę i jest doskonale zintegrowany z perspektywą zrównoważonej turystyki. W rzeczywistości narodził się w celu zaspokojenia ciekawości związanej z Sardynią, mniej znanymi tradycjami, przybliża turystom życie codzienne małych lokalnych przedsiębiorstw, pozwala odkrywać ukryte stanowiska archeologiczne i specjały gastronomiczne, których nie ma w menu restauracji.

To nie jest animacja, ale prawdziwe przeżycie! Wszystkie "Tygodnie Sarde' a" są prezentowane dwujęzycznie, w języku włoskim i niemieckim lub w języku angielskim. Mówić "Sarde Weeks" to opowiedzieć historię emocji, które wywodzą się z prostych rzeczy, tych, które nie robią zamieszania, ale które pozostają we wspomnieniach. Wystarczy pomyśleć o kursach kulinarnych z tradycyjnymi przepisami, degustacjach wina z przewodnikiem lub wystawie artystycznej instrumentów muzycznych wykonanych z trzciny, porozmawiać z botanikiem, aby dowiedzieć się więcej o roślinach plaży. 

Atrakcje i udogodnienia

Animacje dla dzieci
Plac zabaw
Aquapark dla dzieci
Basenik dla dzieci 1-3 lat
Kąpielisko dla dzieci
Plac zabaw w pomieszczeniu
Zjeżdżalnie wodne

Akceptowane karty płatnicze: Mastercard, Mastercard Electronic, Pay Cards, Visa, Visa Electron
Internet w wyznaczonym miejscu
Świetlica z TV
Wiata grilowa/ dozwolone grilowanie
Akceptujemy karty: ACSI, ADAC, ANWB
Bankomat
Camping należy do PFCC
Dyskoteka/Dancing
Miejsce na ognisko
Możliwość wynajęcia sejfu
Teren monitorowany
Wi-Fi na terenie campingu
Wymiana butli gazowych
Zniżki dla emerytów

Bar
Restauracja
Sklep spożywczy
Kawiarnia
Pizzeria

Nad morzem
Plaża piaszczysta
Lotnisko
Minicamping w gospodarstwie wiejskim
Na Mazurach
Nabrzeże skaliste
Nad jeziorem lub rzeką
Plaża trawiasta
Plaża żwirowa
W górach
W lesie
W pobliżu miasta
W pobliżu środki komunikacji

Można przyjeżdżać z psami poza sezonem głównym
Przystosowany dla niepełnosprawnych
Camping całoroczny
Camping czynny w sezonie
Camping dla naturystów
Camping Premium
Camping przyjazny dzieciom
Można przyjeżdżać z psami

Domki mobilne + bungalowy do wynajęcia
Namioty do wynajęcia - Glamping
Pole namiotowe
Przyczepy campingowe do wynajęcia
Parcele dla kamperów i przyczep
Pokoje do wynajęcia
Wydzielony teren dla kamperów i przyczep bez parceli

Przyłącza prądu
Opróżnianie toalety chemicznej
Stałe przyłącze czystej wody
Tankowanie czystej wody
Zrzut szarej wody

Jazda konna
Kąpielisko
Kitesurfing/windsurfing
Tenis
Wędkarstwo
Wypożyczalnia rowerów
Żeglowanie
Basen kryty
Basen otwarty
Bilard
Boisko do koszykówki
Boisko do piłki nożnej
Boisko do piłki siatkowej lub plażowej
Diving
Golf
Kręgielnia
Minigolf
Siłownia
Skutery wodne
Slip
Squash
Szkoła narciarska
Tenis stołowy
Trasy rowerowe
W pobliżu tor do narciarstwa biegowego
Wakeboard
Wyciąg narciarski
Wypożyczalnia motorowerów
Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Baseny termalne
Jacuzzi
Masaż
Sauna
Solarium

Pralka
Prysznic bezpłatny
Toalety
Umywalki
Zmywalnia naczyń
Kuchnia
Lodówka ogólnodostępna
Ogrzewane zaplecze sanitarne (dostosowane do zimnego okresu)
Pralnia
Prysznic płatny
Suszarka bębnowa
Zmywarka do naczyń

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Włochy

09043 Muravera
ul. Loc. Costa Rei - Via delle Ginestre,12ReklamaK4 ACSI 2023